Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Simphony

Inregistrat
    21.10.2010

Implicit Simphony

Buna Fetelor a cumparat cineva de la firma Simphony, am vazut situl lor si as dorii sa stiu la ce sa ma astept avand in vedere ca nu au trecute preturi la rochii?
    Multumesc

Inregistrat
    21.10.2010

Implicit Re: Simphony

Buna Fetelor,

Poate mai intereseaza pe cineva despre rochitele Simphony.... desi am ajuns la aproape toate magazinele si saloanele de rochite din Bucuresti pot sa va spun ca la salonul Simphony am ramas impresionata de calitatea rochiilor de mireasa, dar preturile sunt destul de maricele... pot sa va mai spun ca au pe stoc peste 80 de modele de rochii, dar am primit si un discount. Angajatele sunt foarte amabile. Ajustarile la rochia aleasa sunt gratuite si in pretul rochiei intra si unele accesorii, am primit cadou voalul, crinolina si bijuurile aferente. Rochita fiind pe stoc o primesc in 3 zile dupa ce sunt facute modificarile. Pentru cine vrea sa mearga recomand cu caldura. Va pup si sper, precum in emisiunea SAY YES TO THE DRESS, ca veti stii momentul in care va gasiti rochita perfecta.

Inregistrat
    06.12.2010

Implicit Re: Simphony

Buna !M-am interesat eu astazi la SIMPHONY,pt doua rochite care mi-au placut foarte mult,respectiv modelele Shine si Soul.Prima costa 4600 lei iar a doua 4700,iar daca as fi dorit sa le inchiriez ma costa 1800 de lei

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us