Pagina 1 din 11 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 85

Subiect: Club Lord Iasi

Inregistrat
    05.02.2007

Implicit Club Lord Iasi

Are cineva poze de la Club Lord sau un site? Povestirile sunt contradictorii si as vrea sa stiu cum mai arata in ultima vreme restaurantul si curtea. Au mai terminat cu amenajarea?
    Ultima editare de nicoletta87 : 13.02.2007 13:08:24

Inregistrat
    05.02.2007

Implicit Club Lord Iasi

Are cineva poze de la Club Lord? Sau un site? Povestirile sunt foarte contradictorii iar eu nu am mai fost din august pe acolo....sper sa nu am surprize. Au terminat de amenajat curtea?

Inregistrat
    13.09.2006

Cool Re: Club Lord Iasi

intra pe iasi si acolo poti afla mai multe despre lord club, sunt cateva miresici care fac acolo nunta si sunt sigura ca te vor ajuta cu tot ce pot,.

Inregistrat
    20.09.2006

Implicit Re: Club Lord Iasi

Citat Postat de diana_pet Vezi mesajul
    Are cineva poze de la Club Lord sau un site? Povestirile sunt contradictorii si as vrea sa stiu cum mai arata in ultima vreme restaurantul si curtea. Au mai terminat cu amenajarea?
    Poti sa ceri informatii la topicul cu restaurante, sau pe cel cu miresici din iasi, nu la topicul de rochii de mireasa

Inregistrat
    05.02.2007

Citat Postat de andana Vezi mesajul
    Poti sa ceri informatii la topicul cu restaurante, sau pe cel cu miresici din iasi, nu la topicul de rochii de mireasa
    Imi cer scuze dar am vazut acest lucru dupa ce am postat subiectul, si am creat unul si la topicul cu restaurante insa nu mai stiu cum sa il sterg pe acesta de aici. In orice caz apreciez spiritul de observatie
    Ultima editare de paradise : 13.10.2010 14:31:11

Inregistrat
    13.02.2007

Implicit club lord

as dori si eu informatii despre club lord...sala mare...cum arata,terasa,preturi etc...va multumesc

Inregistrat
    20.02.2007

sunt disperata!!!!!
    spuneti-mi ce s-a intamplat la Lord Gust!!!... cred ca innebunesc pana ajung in Iasi sa vad...am vb cu unele persoane care spun ca sala arata groaznic...ca au pictat 12 nuduri de prost gust si au schimbat total infatisarea salii...

trimiteti pareri...nu stiu ce sa mai cred...este sau nu asa???

Inregistrat
    05.02.2007

Talking Re: Club Lord Iasi

am facut rost de cateva poze de la club lord cu celebra fresca. nu stiu d c au vrut neaparat sa strice aspectul salii cu ceva asa grotesc ,dar ma gandesc ca poate ne lasa sa o acoperim cumva, cu o perdea de lumini sau ceva. "opera de arta" este in sala mare, cea de 240 de pers.
    in rest sala arata f bine, am inteles ca au mai lucrat si in curte, au mai pus pavele, au mai plantat ceva flori etc. Astept pareri....enjoy!!!!!!
    Imagini atasate Imagini atasate
    Ultima editare de nicoletta87 : 21.02.2007 11:37:01

Pagina 1 din 11 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us