Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 16 din 16

Subiect: Barman

Inregistrat
    15.10.2010

Implicit Re: Barman

Citat Postat de lavy_chris Vezi mesajul
    noi o sa avem 2 barmani, si impreuna ne costa 200 euro, cu bauturile noastre, si o sa vina doar cu bar mobil

Buna,
    Poti sa-mi trimiti si mie datele lor de contact?

Multumesc anticipat.

Citat Postat de catasicata Vezi mesajul
    Am fost la o nunta unde au angajat un barman pentru show si a iesit foarte fain.As vrea si pentru nunta noastra...dar nu stiu cat ar costa si mai ales daca gasesc pe cineva in constanta.

foarte buna ideea!

Inregistrat
    29.06.2011

buna! cunoaste cineva un barman din iasi care face astfel de show-ur? va rog sa-mi dati si mie datele de contact. multumiri!

Inregistrat
    02.12.2011

Citat Postat de catasicata Vezi mesajul
    Am fost la o nunta unde au angajat un barman pentru show si a iesit foarte fain.As vrea si pentru nunta noastra...dar nu stiu cat ar costa si mai ales daca gasesc pe cineva in constanta.
    Da, banuiesc ca e frumos, dar daca barbatii stau numai la bar sa bea diferite cocktailuri, ce te faci?

Inregistrat
    02.12.2011

Implicit Re: barman

Citat Postat de mjj Vezi mesajul
    super idee, da
    am fost la o nunta cu barman care facea show... si pe la unu noaptea jumatate din barbati erau beti , unii dormeau cu capul pe masa...iar pe la doua s-a facut crita si barmanul
    Da, e buna ideea, dar e si "periculoasa", cum ai zis si tu...mai ales daca incepe sa "guste" si barmanul, showul e asigurat...

Inregistrat
    31.01.2012

Buna fetele!
    Ajutati-ma si pe mine cu nr de tel al unui barman foarte bun care face show maxim :d
    Va rog din suflet!
    Si mai vreau ceva,dar nu stiu cum se numesc:cei care modeleaza fructele de fac adevarate opere de arta.cunoaste-ti pe cineva care se pricepe ?
    Va multumesc din suflet si sper sa ma ajutati!
    Am incredere

Inregistrat
    07.10.2012

Citat Postat de wildcat2012 Vezi mesajul
    Buna fetele!
    Ajutati-ma si pe mine cu nr de tel al unui barman foarte bun care face show maxim :d
    Va rog din suflet!
    Si mai vreau ceva,dar nu stiu cum se numesc:cei care modeleaza fructele de fac adevarate opere de arta.cunoaste-ti pe cineva care se pricepe ?
    Va multumesc din suflet si sper sa ma ajutati!
    Am incredere
    Ai putea sa incerci pe net sa cauti / sau sa mergi prin centrul vechi si sa vezi

Inregistrat
    18.01.2014

Buna,

Cunoaste cineva un barman bun in Buzau?

Multumesc

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us