Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 20 din 20

Subiect: Casa Boiereasca

Inregistrat
    12.08.2009

Implicit Re: Casa Boiereasca

Citat Postat de Katiush Vezi mesajul
    Spune-mi ce mai ai pe lista si poate te pot ajuta...eu am vizitat timp de 2 luni restaurante in sperante ca voi gasi unul care sa fie potrivit petrecerii pe care o aveam eu in minte.

La CB ai avantajul unei bucatarii excelente si posibilitatea unui meniu contruit pe gustul vostru, asta asa ca idee, nu stiu cat conteaza aspectul pentru voi. E un loc pentru petrecere, nu neaparat pt nunta si nu cred ca se preteaza pentru nunti traditionale, incarcate, ci pentru adunari cu familia si prietenii intr-un context relaxat, unde stai fara grija de mancare si servicii.
    Buna katiush,
    nu imi dau seama din pozele de pe site daca are si gradina restaurantul, sau o terasa unde sa se poata oficia ceremonia de casatorie civila si unde sa poti sta la inceput cu invitati la discutii etc. ma poti ajuta si pe mine te rog cu informatiile astea? de asemenea am inteles ca la etaj mai exista o sala. daca ai doar 80 pers de exemplu sala de sus va fi libera pt alte persoane sa vina sa manance acolo sau restaurantul este tot rezervat pentru nunta?
    merci frumos

Inregistrat
    12.09.2010

Citat Postat de Mada_G Vezi mesajul
    Buna katiush,
    nu imi dau seama din pozele de pe site daca are si gradina restaurantul, sau o terasa unde sa se poata oficia ceremonia de casatorie civila si unde sa poti sta la inceput cu invitati la discutii etc. ma poti ajuta si pe mine te rog cu informatiile astea? de asemenea am inteles ca la etaj mai exista o sala. daca ai doar 80 pers de exemplu sala de sus va fi libera pt alte persoane sa vina sa manance acolo sau restaurantul este tot rezervat pentru nunta?
    merci frumos
    Buna,

Exista o terasa-gradina maricica in fata restaurantului care poate fi folosita in acest scop, la noi aici au stat invitatii dupa ce au venit de la biserica si s-au racorit cu bauturi asteptandu-ne pe noi. Si mai exista o terasa micuta sus la etaj, buna de poze, nu neaparat pentru cununie, cu o priveliste foarte frumoasa peste tot Dorobantiul.
    La noi la nunta nu s-a folosit restaurantul pentru alte persoane, nu as fi acceptat asa ceva si cred ca nici ei nu pot sa faca fata si clientilor care ar fi sus si nuntii de jos.

Inregistrat
    12.08.2009

La noi la nunta nu s-a folosit restaurantul pentru alte persoane, nu as fi acceptat asa ceva si cred ca nici ei nu pot sa faca fata si clientilor care ar fi sus si nuntii de jos.[/QUOTE]

multumesc pentru raspuns

Inregistrat
    12.06.2013

Buna,

si-a mai facut vreo miresica de curand nunta aici?

Multumesc!

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Etichete pentru acest subiect

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us