Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 48

Subiect: Imperial ballroom

Inregistrat
    03.05.2011

Implicit Re: Imperial ballroom

Buna tuturor, Rodi spune-mi te rog cum e mancarea, servirea si atmosfera pe care o creeaza. Eu si prietenul meu vom avea acolo nunta anul viitor si nu stiu prea multe detalii, te rog ajuta-ma, mersi.

Inregistrat
    01.08.2009

Citat Postat de biaR Vezi mesajul
    Buna tuturor, Rodi spune-mi te rog cum e mancarea, servirea si atmosfera pe care o creeaza. Eu si prietenul meu vom avea acolo nunta anul viitor si nu stiu prea multe detalii, te rog ajuta-ma, mersi.

salut

servirea ii f ok, toti ospatarii sunt foarte experimentati, cu ani multi in spate majoritatea.
    si cei ce se ocupa de sala au lucrat in domeniu si deasta cred ca sunt cu atat mai atenti la toate detaliile.
    mancarea e ok, nu stiu ce meniuri au pentru nunti dar ce am avut noi de revelion a fost ok. mu a fost clasicul meniu pe care il face toata lumea, au adaugat si niste specialitati ca sa fie altceva.
    eu zic sa ai incredere si sa vorbesti deschis cu ei despre ce doresti si sunt sigura ca nu vei regreta.
    daca te mai pot ajuta cu ceva , cu mare placere
    spor la miresit

Si eu imi voi face nunta aici, nu mai revine nimeni cu pareri?

Inregistrat
    03.05.2011

Smile Re: Imperial ballroom

Buna Risha, te-ai decis ce meniu vei alege? eu am ales ultra all inclusive si sunt curioasa daca sti ceva de Ovidiu Rus (dj) si Marius Barna (foto- video). Daca mai ai si alte detalii despre restaurant astept cu nerabdare sa ni le impartasesti si noua.

Buna, nu m-am decis inca la meniu, insa eu deja m-am hotarat la alt dj si foto-video, asa ca nu stiu de cei mentionati de tine. Inca nu stiu prea multe detalii sincera sa fiu, doar am vazut sala o singura data si apoi doar ce am vorbit cu ei.

Inregistrat
    28.07.2009

Daca mai aveti putina rabdare....si noi facem nunta acolo, pe 31.12.2011. Am ales ultra all inclusive si pe Ovidiu si d-l si d-na Barna foto-video.La anul va pot da detalii.

Inregistrat
    24.10.2011

Citat Postat de Tabitus Vezi mesajul
    Daca mai aveti putina rabdare....si noi facem nunta acolo, pe 31.12.2011. Am ales ultra all inclusive si pe Ovidiu si d-l si d-na Barna foto-video.La anul va pot da detalii.
    31.12? Adica voi va faceti nunta de Rev? Foarte faina idee. Si e ok, va vin multi invitati sau e nunta mai mica?

Inregistrat
    28.07.2009

Citat Postat de danny_ema Vezi mesajul
    31.12? Adica voi va faceti nunta de Rev? Foarte faina idee. Si e ok, va vin multi invitati sau e nunta mai mica?
    da facem nunta de rev , si lista cu invitatii nu e mare , in jur de 140pers

Pagina 2 din 6 PrimulPrimul 1234 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us