Rezultate de la 1 la 3 din 3

Subiect: Cofetaria Andri-Cris, Dorobanti

Inregistrat
    12.09.2010

Implicit Cofetaria Andri-Cris, Dorobanti

Stie cineva ceva despre aceasta cofetarie? A avut cineva tort de nunta de la ei?
    La noi tortul este inclus in meniu si se face in colaborare cu aceasta cofetarie, despre care din pacate nu stiu mare lucru. Catalogul arata de vis, dar tot nu ma ajuta...
    Daca aveti vreo informatie...please share!

Multumesc,
    A.

Inregistrat
    07.01.2011

Smile Re: Cofetaria Andri-Cris, Dorobanti

Salut!

Noi am avut tortul de la ei - blat de ciocolata cu crema de vanilie cu fructe confiate si crema de ciocolata cu visine. A fost un tort foarte laudat de catre invitati. Ca si nota, eu una i-as da undeva pe la un 9,5 - e foarte bun, dar se poate si mai bine. Asta e gustul meu. Cel mai bine insa este sa mergeti la cofetarie - doamnele sunt extrem de dragute - si sa le rugati sa va dea sa gustati cateva variante. Mergeti mai spre vineri cand au multe torturi in productie.

Roxana

Inregistrat
    12.09.2010

Implicit Re: Cofetaria Andri-Cris, Dorobanti

Si noi am avut tortul de nunta tot de la ei. Am ales un tort cu ciocolata, crema de vanilie inghetata si fructe de padure, imbracat in martipan, decorat cu flori naturale.
    Mie mi-a placut f mult cum arata, iar invitatii au apreciat ca avand 3 straturi diferite, fiecare a gasit ceva din tort care sa-i placa. A fost racoritor datorita cremei de vanilie care era inghetata si datorita stratului de fructe de padure.
    Nu am avut stres deloc cu tortul, doar am fost la cofetarie cu 2 sapt inainte de nunta, am discutat si de restul s-a ocupat restaurantul.

Da, poate nu e o cofetarie de top si daca nu era inclus in meniu nu stiu daca ajungeam la ei, dat fiind ca nici nu auzisem de ei, dar per total a fost foarte ok atat tortul cat si colaborarea cu ei.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us