Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: Cantina liceului Energetic

Inregistrat
    30.06.2010

Implicit Cantina liceului Energetic

Buna!
    As dori sa va intreb daca a fost sau a facut cineva nunta de curand la cantina liceului Energetic?
    Am auzit ca e foarte ieftin! Stiti ceva?
    Mersi

Inregistrat
    18.08.2010

Implicit Re: Cantina liceului Energetic

Trebuie sa faci o nunta "la kilogram"?
    Vrei o nunta la care invitatii sa-si stearga tacamurile dupa fiecare fel de mancare?
    Vrei sa ai meniu de doua clase, ca trenul?
    Vrei sa ti se tranteasca bautura pe masa si fiecare sa-si vada de...treburile lui?
    Vrei o mancare pe care nici tu nu ti-ai pune-o in farfurie la micul dejun in cea mai aglomerata zi a vietii tale?
    Vrei farfurii ciobite si tacamuri gaurite? Dar soioase?
    Poti petrece la nunta ta, stiind ca resturile de mancare pot ajunge a doua/a treia zi in farfuriile elevilor care vor lua masa acolo?
    Vrei un grup sanitar vandalizat?
    Risti sa-ti vezi invitatii stramband din nas?
    Retorica poate continua...

Inregistrat
    05.04.2010

Citat Postat de ATH Vezi mesajul
    Trebuie sa faci o nunta "la kilogram"?
    Vrei o nunta la care invitatii sa-si stearga tacamurile dupa fiecare fel de mancare?
    Vrei sa ai meniu de doua clase, ca trenul?
    Vrei sa ti se tranteasca bautura pe masa si fiecare sa-si vada de...treburile lui?
    Vrei o mancare pe care nici tu nu ti-ai pune-o in farfurie la micul dejun in cea mai aglomerata zi a vietii tale?
    Vrei farfurii ciobite si tacamuri gaurite? Dar soioase?
    Poti petrece la nunta ta, stiind ca resturile de mancare pot ajunge a doua/a treia zi in farfuriile elevilor care vor lua masa acolo?
    Vrei un grup sanitar vandalizat?
    Risti sa-ti vezi invitatii stramband din nas?
    Retorica poate continua...

stii tu ca asa e peste tot, sau generalizezi? eu am avut rude care si-au facut nunta la cantina si a fost mult mai bine decat ma asteptam.

Inregistrat
    24.02.2010

ar fi foarte bine sa vedem si niste poze de la vreo nunta sa ne facem o parere generala si sa-si dea cu parerea o fosta miresica acolo cu ce a fost bine si ce nu

Inregistrat
    20.02.2011

am auzit ca s-a renovat de curand stie careva ceva are cineva poze, stiu din surse foarte sigure ca s-a renovat...dar cam atat, daca stitzi ceva pls raspundeti:P

Inregistrat
    18.08.2010

Mi-as dori ca banii pe care-i castiga cantina (de stat!!!!) sa fie folositi la zugravit, la schimbarea robinetelor, a vaselor de toaleta, sa fie reinvestiti spre binele copiilor care invata acolo, ca de la gura lor se ia o parte din mancare, ca sa poata fi gatit meniul pt nunti!
    Insist: mi-as dori foarte mult asta! Din pacate, s-ar putea ca a doua zi mancarea lor sa fie tot orez ingrosat cu faina si cazaturi...iar banii...
    Sa facem bani din piatra seaca, de acord, dar nu inainte de etica.

Inregistrat
    22.06.2010

Am avut nunta si am gasit totul schimbat. Sala a fost renovata in 2013, este foarte frumos amenajata.
    Din ce am vazut, sala a fost preluata de altcineva , deci nu se mai serveste mancare de cantina,ca acum cativa ani, mancare a fost foarte buna.De sala se ocupa doamna Jeni(0728 907 888), care s-a ocupat foarte frumos de noi, la sfarsit ne-a returnat toate sticlele cu bautura, atat incepute cat si neincepute. Personalul a fost simpatic.
    Va recomand aceasta locatie.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us