Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 24

Subiect: Verighete Gerstner

Inregistrat
    12.09.2010

Implicit Verighete Gerstner

Salut,

Are cineva verightele de la Gerstner? Cum le-ati achizitionat? Cum se comporta?

Noi ne dorim verighete clasice si elegante, iar la ei am vazut modele superbe, simple dar de efect si din cate am citit despre ei, au produse de o calitate foarte buna, iar aurul alb este in aliaj cu paladiu, asa ca se presupune ca rezista mult mai mult timp fara sa se ingalbeneasca.

Daca aveti verighete de la ei, cum arata dupa purtare?

Inregistrat
    31.12.2010

Implicit Re: Verighete Gerstner

Buna ! Noi am facut comanda pentru Gerstner, i-am vazut la E-Mariage in Noiembrie, ne-au placut, am vazut si pe net cine este Gerstner si pe la sfarsitul lunii ne-am decis la o pereche din aur alb cu 3 diamante la inelul meu. An mai schimbat finisajul exterior din mat in lucios, ne-am ales gravura si gata !
    Le-am primit chiar inainte de Craciun si pot sa spun ca arata chiar mai bine decat ne asteptam; deocamdata nu stiu cum rezista in timp dar nu-mi fac probleme avem garantia originala din Germania, am inteles ca este international valabila si daca avem vreo problema ni le refac oricand. Asa ca suntem foarte multumiti ! Ma intreb doar cum ar fi fost sa le facem doar din paladium .
    Personal va recomand, in definitiv oamenii astia fac verighete de 150 ani.
    Sarbatori Fericite !
    Cosmina

Inregistrat
    12.09.2010

Multumesc Cosmina. Am vazut multe bijuterii in oras, multe verighete pe net, dar tot la ei ne-a ramas gandul asa ca cred ca tot aici vom ajunge sa dam comanda, ramane sa alegem un model pentru ca ne plac mai multe, trebuie sa-l gasim pe al nostru
    Ce ti-au povestit de garantia din Germania? V-au mentionat ceva de intretinerea gratuita? Eu asa stiam, dar sunt curioasa cum e de fapt.
    Ce model ati ales? Sa le purtati sanatosi!

Inregistrat
    31.12.2010

Buna Katiush si multumesc pentru urare,
    A fost destul de greu de ales, sunt multe modele dar pana la urma am ales un model simplu, 20057, cu 3 diamante de 0.03 ct doar ca am schimbat finisajul mat cu lucios; despre intretinere ne-au spus ca atunci cand se deterioreaza, zgarie, matuieste. le putem trimite in Germania platind doar asigurarea de 30 euro, transportul si refacerea fiind gratuite. Am primit 2 garantii, una romana si una germana despre care mi-au spus ca este internationala ( am vazut-o si pe site-ul german ). Eu sunt multumita cu alegerea facuta iar tie iti
    doresc sa alegi cu inima si sa fie cu noroc !

Inregistrat
    10.06.2008

fetelor cat este gramul la ei?

Inregistrat
    31.12.2010

Au pret pe inel sau pe pereche, nu pe gram; eu le-am cantarit pe ale mele si au cam 15 gr la o latime de 5 mm inelul. Am dat pe ele 1000 euro dar au si 3 diamante. Oricum sunt destul de carnoase, ca nu pareau asa grele.
    Ultima editare de CosminaIvan : 11.01.2011 14:56:31

Inregistrat
    24.09.2009

Imi puteti spune, va rog, unde ii pot gasi? De mult timp am descoperit verighetele Gerstner, mi-au placut la nebunie, dar nu stiam ca se pot comanda si din Romania.

Au si un magazin in Bucuresti, sau doar la targuri ii pot gasi?

Va multumesc!

Inregistrat
    12.09.2010

Citat Postat de lara2009 Vezi mesajul
    Imi puteti spune, va rog, unde ii pot gasi? De mult timp am descoperit verighetele Gerstner, mi-au placut la nebunie, dar nu stiam ca se pot comanda si din Romania.

Au si un magazin in Bucuresti, sau doar la targuri ii pot gasi?

Va multumesc!
    Cateva modele poti vedea in Bijuteria Rubin, pe la Pta Romana, pe o straduta vizavi de McDonalds, chiar la trecerea de pietoni. Vanzatoarea insa e sub orice critica acolo, am fost de vreo 3-4 ori si nu ne-a baga in seama.
    In schimb, mai poti lua legatura cu cei de pe site-ul Caprice Shop, ei sunt reprezentantii oficiali si sa mergi sa vezi catalogul si modele la showroom. Noi asa am hotarat intr-un final ca vom face, e cel mai comod.
    Vor veni si la targil din 28-30 Ianuarie de la Romexpo.

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us