Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 42

Subiect: Astoria

Inregistrat
    11.07.2009

Implicit Astoria

Hello.....cineva care are nunta aici sau si mai bine care a avut nunta aici? Mi-ar placea sa stiu si eu niste impresii...si bune si rele...

Inregistrat
    18.11.2009

Implicit Re: Nunta la Grand Prestij

Citat Postat de andr33a82 Vezi mesajul
    Hello.....cineva care are nunta aici sau si mai bine care a avut nunta aici? Mi-ar placea sa stiu si eu niste impresii...si bune si rele...
    Buna
    Sora mea a avut nunta anul trecut si a iesit frumos.Ceea ce m-a deranjat pe mine a fost muzica,deoarece atunci cand dadeau volumul mai tare sonorizarea lasa de dorit datorita spatiului micut, in rest mancare multa si foarte buna
    aaaa inca o chestie daca se poate da ceva chelnerilor inainte, sa nu intarzie cu gheata, apa, suc sau ce mai cere lumea
    daca ai intrebari cu cea mai mare placere te ajut

Inregistrat
    11.05.2008

fata de cum era rest primavera cum vi se pare acum grand prestij?au mai marit?sau doar l-au renovat recompartimentat?nu mi se pare prea k daca e la fel ca inainte cel putin ptr o nunta.

Inregistrat
    18.11.2009

Citat Postat de vanessa24 Vezi mesajul
    fata de cum era rest primavera cum vi se pare acum grand prestij?au mai marit?sau doar l-au renovat recompartimentat?nu mi se pare prea k daca e la fel ca inainte cel putin ptr o nunta.
    nu au marit pentru ca nu ar fi avut spatiu unde sa se mai duca
    este la fel ca si inainte numai un pic mai aranjat

Inregistrat
    22.03.2009

Andreea, se pare ca avem nunta in aceeasi zi Eu o sa fac nunta la grand prestij, si vroiam sa te intreb cum ti s-a parut ringul de dans, si cam cum au fost aranjate mesele la nunta surorii tale? am mari emotii pt ca mi se pare cam micut pt 130 de pers.

Inregistrat
    18.11.2009

Citat Postat de S1m0n1ca Vezi mesajul
    Andreea, se pare ca avem nunta in aceeasi zi Eu o sa fac nunta la grand prestij, si vroiam sa te intreb cum ti s-a parut ringul de dans, si cam cum au fost aranjate mesele la nunta surorii tale? am mari emotii pt ca mi se pare cam micut pt 130 de pers.
    nu ai de ce sa-ti faci griji in privinta nr de persoane deoarece sora mea a avut 170 si i-au incaput iar aranjamentul salii a fost facut de cei de la firma de aranjamente de pe str mihai bravu pe langa electrica ca nu pot spune numele.
    ei iau luat 22 mil aranjamentul salii flori marturii
    mesele au fost de 12 pers de o parte si alta a ringului si sus cred ca de 10 cu spatiu langa balcon
    daca te mai pot ajuta cu ceva astept intrebarile tale

Inregistrat
    22.03.2009

Citat Postat de coco_andreea Vezi mesajul
    nu ai de ce sa-ti faci griji in privinta nr de persoane deoarece sora mea a avut 170 si i-au incaput iar aranjamentul salii a fost facut de cei de la firma de aranjamente de pe str mihai bravu pe langa electrica ca nu pot spune numele.
    ei iau luat 22 mil aranjamentul salii flori marturii
    mesele au fost de 12 pers de o parte si alta a ringului si sus cred ca de 10 cu spatiu langa balcon
    daca te mai pot ajuta cu ceva astept intrebarile tale
    a fost multumita de serviciile lor? o prietena a avut nunta acum 2 ani si si-a luat rochia de la ei. dar cand i-au adus-o de la modificat, surpriza, era alta rochie din alt material fata de ce a cerut ea. din cate am inteles nici macar nu si-a recuperat banii.

Inregistrat
    18.11.2009

Citat Postat de S1m0n1ca Vezi mesajul
    a fost multumita de serviciile lor? o prietena a avut nunta acum 2 ani si si-a luat rochia de la ei. dar cand i-au adus-o de la modificat, surpriza, era alta rochie din alt material fata de ce a cerut ea. din cate am inteles nici macar nu si-a recuperat banii.
    nu au avut niciun fel de probleme. au dat un avans dar nu mai stiu cat iar restul dupa nunta si pentru ca nu au ajuns imediat au lasat banii la restaurant si cand au venit sa stranga i-au luat de acolo.

Pagina 1 din 6 123 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us