Pagina 29 din 29 PrimulPrimul ... 19272829
Rezultate de la 225 la 228 din 228

Subiect: Primul Craciun cu Bebe

Inregistrat
    28.04.2009

Implicit Re: Primul Craciun cu Bebe

Citat Postat de catalina_oana Vezi mesajul
    asta e mai dragut intr-adevar.
    Multumesc Ana.
    Am trecut astazi prin Jumbo si au costumase tematice la 3-40 lei, body dragut la 13 lei, botosi, caciulite ...........o gramada de prostioare de genul asta.

Inregistrat
    22.01.2010

Buna fetelor,
    eu inca nu am apucat sa ii cumpar fetitei mele imbracaminte specifica craciunului, dar am gasit un glob transparent,din plastic in care poti introduce o poza, cu 2 fete.. m-am gandit sa ii fac o poza langa primul ei brad,cadouri si sa ii pastrez globul pentru fiecare Craciun ,sa il puna ea in bradulet
    Mai aveam o idee, sa ii pictez manuta si sa ii las o amprenta pe un glob mai mare sa il poata tine amintire de la primul ei Craciun..
    Voi ce idei aveti pentru primul Craciun al bebeilor nostrii strengari?

Inregistrat
    19.05.2011

Citat Postat de Lorelayamb Vezi mesajul
    Buna fetelor,
    eu inca nu am apucat sa ii cumpar fetitei mele imbracaminte specifica craciunului, dar am gasit un glob transparent,din plastic in care poti introduce o poza, cu 2 fete.. m-am gandit sa ii fac o poza langa primul ei brad,cadouri si sa ii pastrez globul pentru fiecare Craciun ,sa il puna ea in bradulet
    Mai aveam o idee, sa ii pictez manuta si sa ii las o amprenta pe un glob mai mare sa il poata tine amintire de la primul ei Craciun..
    Voi ce idei aveti pentru primul Craciun al bebeilor nostrii strengari?
    Pana la urma costumul de Mos Craciun pe care l-am cumparat de pe net a fost f gros si l-a purtat doar pe drum cand am fost in vizita la bunici in ziua de Craciun, dar odata ajunsi acolo l-am dezbracat de el si nici nu am apucat sa-i fac prea multe poze cu el.
    Iar glob am cumparat unul special care a venit la pachet cu vopsea speciala insa bebe nu sta cu palma intinsa ca sa-l mazgalesti cum vrei si nici pe glob nu a vrut sa-si puna palma ca lumea, asa ca a iesit o amprenta f slaba si care nu prea seamana a mana, m-am multumit sa scriu pe glob numele lui si anul ca sa-l pastreze amintire.
    Cel mai mult lui bebe i-au placut beculetele din brad asa ca am mai atarnat si prin casa vreo cateva instalatii, pe geamuri, pe galerie, etc.
    Imagini atasate Imagini atasate
    Și de aș avea darul proorociei și tainele toate le-aș cunoaște și orice știință, și de aș avea atâta credință încât să mut și munții, iar dragoste nu am, nimic nu sunt. (Epistola întâia către Corinteni a Sfântului Apostol Pavel)

Theodor 8 luni

Inregistrat
    22.01.2010

Citat Postat de catalina_oana Vezi mesajul
    Pana la urma costumul de Mos Craciun pe care l-am cumparat de pe net a fost f gros si l-a purtat doar pe drum cand am fost in vizita la bunici in ziua de Craciun, dar odata ajunsi acolo l-am dezbracat de el si nici nu am apucat sa-i fac prea multe poze cu el.
    Iar glob am cumparat unul special care a venit la pachet cu vopsea speciala insa bebe nu sta cu palma intinsa ca sa-l mazgalesti cum vrei si nici pe glob nu a vrut sa-si puna palma ca lumea, asa ca a iesit o amprenta f slaba si care nu prea seamana a mana, m-am multumit sa scriu pe glob numele lui si anul ca sa-l pastreze amintire.
    Cel mai mult lui bebe i-au placut beculetele din brad asa ca am mai atarnat si prin casa vreo cateva instalatii, pe geamuri, pe galerie, etc.
    A iesit foarte frumos globuletul vostru ! Sa-l asezati in brad cu placere si bucurie in fiecare an
    Pana la urma am ales doar globul cu poze, a iesit f bine cu 2 poze, ea langa bradut si cadouri plus inca un glob alb pe care iam scris numele si anul. Daca zici ca a fost un esec cu globuletul pictat de palmuta atunci mai bine ca nu am apucat sa il mai fac.
    Aceasta e poza pe care am folosit-o in glob dar mai am una de scos.
    Imagini atasate Imagini atasate

Pagina 29 din 29 PrimulPrimul ... 19272829

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us