Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123
Rezultate de la 17 la 21 din 21

Subiect: Furnizori / depozite de bauturi

Inregistrat
    06.02.2011

Implicit Re: Furnizori / depozite de bauturi

Citat Postat de alba10 Vezi mesajul
    o sa am invitati si din ardeal (in jur de 50) si in ardeal se bea mai degraba bere decat vin. si as vrea sa cumpar pt ei bere. care este riscul ca si ceilalti invitati din valcea sa ceara si ei bere?
    Eu zic ca destul de mare (mai ales daca ai invitati bautori de bere in general), asa ca ar trebui sa ai o rezerva si pentru valceni. Ar trebui sa ii intrebi pe cei de la restaurant ca sa fii mai sigura.

Inregistrat
    10.07.2012

Implicit Re: Bauturi

Citat Postat de annelise Vezi mesajul
    Hai sa-ti spun ce ni s-a spus noua de la restaurant: suc - 1l/pers, apa minerala - 1l/pers, vin - 1l/pers. De asemenea, ni s-a spus sa avem si cateva baxuri de apa plata - cred ca iti ajung vreo 10-12 baxuri, dar cel mai bine e sa discuti cu cei de la restaurant, ca ei stiu mai bine cat se bea la nunti.
    Apropo, voi ce fel de vin luati? Bauturile le cumparati de la vreun depozit?
    Nu e cam mult 1 L/pers la sucuri..Noua la restaurant ne`au zis cate 2 sticle de cola si 2 de fanta la masa pt toata seara.

Inregistrat
    08.02.2011

Implicit Re: Bauturi

Citat Postat de inakuzi Vezi mesajul
    Nu e cam mult 1 L/pers la sucuri..Noua la restaurant ne`au zis cate 2 sticle de cola si 2 de fanta la masa pt toata seara.
    Nu este mult, n-ai de unde sa stii ce se bea. Fiind vara e posibil sa se bea mai multa apa, totusi. Cei de la restaurant ti-au recomandat sa pui cantitatile astea sau atat iti dau ei, in pretul meniului?

Exista vreo firma care sa faca livrarea direct la restsurant pt bauturi si eventual sa poti returna ce nu s-a consumat?

Inregistrat
    07.04.2014

Citat Postat de alatrandafir Vezi mesajul
    Exista vreo firma care sa faca livrarea direct la restsurant pt bauturi si eventual sa poti returna ce nu s-a consumat?
    Exista,noi asa o sa luam. Nu stiu daca le si livreaza ,dar stiu sigur ca poti comanda cat vrei si sa dai inapoi sticlele ramase sigilate. Este un depozit in Raureni, Badcom parca

Pagina 3 din 3 PrimulPrimul 123

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us