Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 21

Subiect: Furnizori / depozite de bauturi

Inregistrat
    03.05.2010

Post Furnizori / depozite de bauturi

Sper sa nu fi deschis aiurea acest thread, insa nu gasesc acest subiect pe subforum.
    Ma intereseaza de unde v-ati luat/va veti lua bautura, ce fel de bautura, in ce cantitate si daca stiti cumva preturile pe la depozitele din Valcea.
    Mersi!

Inregistrat
    03.05.2010

Implicit Re: Bauturi

Chiar nu stie nimeni?

Inregistrat
    10.10.2009

Citat Postat de brunhilda Vezi mesajul
    Chiar nu stie nimeni?
    buna cu toate ca nuprea am nici eu idee de unde voi luat vinul, whiski il iau de aici( nu sunt in tara), dar am auzit alte miresici ca si-au luat bautura din kauflant, daca aflu noutati va spun

Inregistrat
    19.01.2011

deci sa va zic cum fac eu,wiski am din italia,vin voi lua de la o crama,tuica am de la tara,suc,apa plata,apa minerala voi lua de la depozit(dovali)sau kaufland.le voi duce mai devreme la restaurant sa le bage la rece,wiskiul il ducem noi seara.asa am facut si la botez la fata.apoi ce a ramas am luat inapoi.

Inregistrat
    16.01.2011

Citat Postat de 87alexxa Vezi mesajul
    deci sa va zic cum fac eu,wiski am din italia,vin voi lua de la o crama,tuica am de la tara,suc,apa plata,apa minerala voi lua de la depozit(dovali)sau kaufland.le voi duce mai devreme la restaurant sa le bage la rece,wiskiul il ducem noi seara.asa am facut si la botez la fata.apoi ce a ramas am luat inapoi.
    Asa o sa procedez si eu cu bauturile numai ca...nu prea stiu cate sa iau....tu cati invitati ai ?

Inregistrat
    19.01.2011

roxana,eu am in jur de 70-80 de pers,pai sincer nu stiu cate baxuri sa iei.eu wiski pun o sticla la masa.apa mai multa oricum daca e cald afara se va bea..iti cam cum am luat la botez si poate te ajuta sa te orientezila botez am avut 46 de pers si am luat asa:2 baxuri cola,2 fanta,2 apa minerala,3 plata,wiski la fiecare masa(6 sticle)10 l vin si tuica nu mai stiu cata dar a fost pusa ins ticlute din acelea mici de tedyei cam asa am avut noi...

Inregistrat
    16.01.2011

Citat Postat de 87alexxa Vezi mesajul
    roxana,eu am in jur de 70-80 de pers,pai sincer nu stiu cate baxuri sa iei.eu wiski pun o sticla la masa.apa mai multa oricum daca e cald afara se va bea..iti cam cum am luat la botez si poate te ajuta sa te orientezila botez am avut 46 de pers si am luat asa:2 baxuri cola,2 fanta,2 apa minerala,3 plata,wiski la fiecare masa(6 sticle)10 l vin si tuica nu mai stiu cata dar a fost pusa ins ticlute din acelea mici de tedyei cam asa am avut noi...
    Si ti-au ajuns? naspa la mine ca sunt si multi invitati..ne asteptam la 300...asa ca ...cam greu cu cumparaturile astea...nu vreau sa.mi ramana prea multe...ms oricum ..pupici

Inregistrat
    10.10.2009

Citat Postat de roxanarlx Vezi mesajul
    Si ti-au ajuns? naspa la mine ca sunt si multi invitati..ne asteptam la 300...asa ca ...cam greu cu cumparaturile astea...nu vreau sa.mi ramana prea multe...ms oricum ..pupici
    eu o sa intreb pe cei de la restaurant cantitatea de bautura sa iau eu am in jur de 200 persoane.
    rugam miresicile din 2010 poate ne spun si noua cum au procedat

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us