Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 20

Subiect: Targ de nunti - Bucuresti

Implicit Targ de nunti - Bucuresti

Buna seara,

Cred ca stiti ca in intervalul 05 - 07 nov a avut loc in Piata Constitutiei "E-mariage Fest toamna 2010". Am fost acolo..si nu mi s-a parut cine stie ce. Adica, au fost foarte multe firme din Bucuresti care si-au prezentat oferta pentru persoanele care nu si-au rezervat inca locatia, firme organizatoare de evenimente, la cateva standuri am vazut si invitatii de nunta, 1 singura firma ce prezenta verighete si inele de logodna si 4-5 standuri cu cateva rochii de mireasa. Asa ca cine nu a ajuns, nu a pierdut nimic

O seara buna tuturor!

Inregistrat
    17.03.2010

Implicit Re: E-mariage Fest toamna 2010, Targul National de Nunti

Citat Postat de ana_maria84 Vezi mesajul
    Buna seara,

Cred ca stiti ca in intervalul 05 - 07 nov a avut loc in Piata Constitutiei "E-mariage Fest toamna 2010". Am fost acolo..si nu mi s-a parut cine stie ce. Adica, au fost foarte multe firme din Bucuresti care si-au prezentat oferta pentru persoanele care nu si-au rezervat inca locatia, firme organizatoare de evenimente, la cateva standuri am vazut si invitatii de nunta, 1 singura firma ce prezenta verighete si inele de logodna si 4-5 standuri cu cateva rochii de mireasa. Asa ca cine nu a ajuns, nu a pierdut nimic

O seara buna tuturor!
    iti multumim pt informatii !!!

Inregistrat
    06.09.2010

Buna seara,

O seara buna tuturor!

Am fost si eu la el si intr-adevar nu a fost cine stie ce.....sg aspect pozitiv este ca daca pastram invitatiile, la urmatorul targ (care spune lumea este cel mai cel....mare si tare) o sa avem intrarea gratuita; oricum, recunosc ca mi s-a parut cam scumput 20 lei intrarea, mai ales ca eu citisem ca este intrarea libera.....dar asta este

Citat Postat de ggabriela_88 Vezi mesajul
    iti multumim pt informatii !!!
    Cu mare placere

Citat Postat de clau_ Vezi mesajul
    Am fost si eu la el si intr-adevar nu a fost cine stie ce.....sg aspect pozitiv este ca daca pastram invitatiile, la urmatorul targ (care spune lumea este cel mai cel....mare si tare) o sa avem intrarea gratuita; oricum, recunosc ca mi s-a parut cam scumput 20 lei intrarea, mai ales ca eu citisem ca este intrarea libera.....dar asta este
    Da, asa este..putem intra cu invitatiile acelea la targul din martie. Insa, parca as vrea sa imi cumpar rochia pana atunci... Mai sunt in ianuarie 2 targuri: Expomariage (Expozitia va avea loc în perioada 14-15-16 ianuarie la JW Marriott Bucharest Grand Hotel si Palatul Parlamentului) si Wedding Show (Romexpo – in perioada 13 – 16 jan).

Inregistrat
    06.04.2009

Da, asa este..putem intra cu invitatiile acelea la targul din martie. Insa, parca as vrea sa imi cumpar rochia pana atunci... Mai sunt in ianuarie 2 targuri: Expomariage (Expozitia va avea loc în perioada 14-15-16 ianuarie la JW Marriott Bucharest Grand Hotel si Palatul Parlamentului) si Wedding Show (Romexpo – in perioada 13 – 16 jan).
    Eu zic sa mai astepti cu rochia. Abia la targurile de anul viitor vezi modelele noi si in plus daca iti place ceva din colectia de anul acesta au reduceri. Eu nu mi-am luat rochia de la targ, dar am vorbit cu ei acolo si mi-au dat ulterior reducerea. Noi am fost la targul de la Romexpo organizat de Ideal Mariaj, parca si chiar aveai ce vedea. Erau toate marile case de moda si cele mai mici, multe standuri cu verighete si alte accesorii.

Inregistrat
    26.05.2010

2 targuri in aceiasi perioada? la JW Marriott are loc doar expozitia, fara vanzare, iar la Palatul Parlamentului se poate cumpara, pretul fiind de 10 lei biletul, cu care se poate intra la ambele. Cel de la Romexpo stiu ca e in alta luna sau alta dara. Cercetez si revin...

Inregistrat
    26.05.2010

revin...14-15-16 Ianuarie 2011 - Expomariage Bucuresti, JW Marriot si Palatul Parmalentului.
    28-29-30 ianuarie 2011 - Pavilionul 14, Complexul Expozitional Romexpo Bucuresti , Expo Ideal mariage.
    restul gasiti pe google, un simplu search...daca nu aveti timp si vreti informatii, dati-mi de stire si rasfoiesc eu internetul pentru voi, caci nu duc lipsa de timp..

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us