Rezultate de la 1 la 8 din 8

Subiect: Hotel Magura verde

Inregistrat
    23.11.2010

Post Hotel Magura verde

buna miresici! este cineva care a fost sau a avut sau a auzit de nunta la cort la magura verde?as dori sa am acolo si sunt foarte curioasa. ast mesajele voastre va rog mult va pup

Inregistrat
    25.01.2011

Implicit Re: hotel magura verde

Citat Postat de weddingvodoo Vezi mesajul
    Nu-ti recomand. Mai ales daca mai au inca o nunta inauntru...chiar nu-ti recomand. Nu sunt pregatiti pentru asa ceva si nu fac fata. Doar daca la anul se mai schimba vreo ceva peacolo...
    Cam asa arata la o nunta unde am fost invitat...si mi-a fost cam frig
    Ataşament 419320
    Hello , poti sa imi spui in ce perioada a fost nunta la care ai fost? Si mie imi surade foarte idee unei nunti la cort, posibilitatile de decorare sunt nenumarate. De aceea si vrea sa imi spui putin mai exact ce nu ti-a placut. Mancarea a venit tarziu, nu era bine facuta ? Servirea nu nu a fost cum trebuie? As vrea sa imi dai mai multe detalii ca sa stiu la ce sa fiu atenta. merci mult

Inregistrat
    14.10.2009

Implicit Re: hotel magura verde

Prima data cand am fost la magura verde, era vara, stateam pe terasa si era o super priveliste si ma gandeam cand va fi ziua cand voi avea nunta acolo e singura alegere pe care o voi avea, norocul nu a fost de partea mea din unele motive
    Nunta la cort dupa mine e super doar daca ai noroc de o super vreme ... acolo daca ploua cu cateva zile inainte nu cred ca e de bine ... mult noroc si spor

Inregistrat
    25.01.2011

Implicit Re: Hotel Magura verde

Citat Postat de andrada_mihaela Vezi mesajul
    buna miresici! este cineva care a fost sau a avut sau a auzit de nunta la cort la magura verde?as dori sa am acolo si sunt foarte curioasa. ast mesajele voastre va rog mult va pup
    hey Andrada, te-ai decis cu locatia?
    Eu voi face nunta la Magura Verde ,la cort, luna viitoare. Daca te mai intereseaza detalii , astept intrebarile tale.

Inregistrat
    08.07.2011

Smile Re: Hotel Magura verde

Buna Katelin,

Eu sunt interesata de aceasta locatie si as dori sa te intreb mai multe. Ai putea sa-mi dai un private message cu nr tau de ctc sau id de yahoo?

Multumesc frumos

Inregistrat
    25.01.2011

Citat Postat de wanna_v Vezi mesajul
    Buna Katelin,

Eu sunt interesata de aceasta locatie si as dori sa te intreb mai multe. Ai putea sa-mi dai un private message cu nr tau de ctc sau id de yahoo?

Multumesc frumos
    Buna Wanna_v

Nu stiu daca pot sa iti dau private. Nu prea am fost activa pe aici pt ca la orice intrebare puneam nu imi raspundea nimeni. Spune-mi te rog daca tu ai vorbit cu Flower Decor pt decoratiuni? Am vorbit cu Antonia si ea iti va da adresa mea de mail.

Inregistrat
    25.01.2011

Citat Postat de wanna_v Vezi mesajul
    Buna Katelin,

Multumesc frumos
    Oricum pot sa iti spun de pe acum ca nu mi-a parut rau ca am ales nunta la cort. A iesit foooarte frumos desi am avut multe peripetii. Am fost multumita si de cei de la restaurant. Au reusit sa prepare mancarea pt toti cei 200 de invitati ai mei fara nici o problema sau intarziere. Ce-i drept nu au avut si nunta in interior, nici nu as fi acceptat.

Inregistrat
    19.09.2011

Buna ziua miresici!
    Nunta fiicei mele a avut loc in data de 08.09.2012 la Magura Verde, la cort. Am fost foarte multumiti atat de locatie, cat si de serviciile ireprosabile de acolo.
    Daca ar trebui sa-i descriu, as spune: profesionalism (si aici ma duc cu gandul in special la chelneri) si corectitudine!

In recomand cu inima deschisa!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us