Pagina 2 din 13 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 99

Subiect: Royal

Inregistrat
    29.12.2007

Implicit Re: ce stii despre restaurantul royal ? (dj, servire, preturi, etc)

Citat Postat de mihaela_0242000 Vezi mesajul
    Meniul este foarte vast intr-adevar si se poate combina in functie de gustul fiecaruia....bautura si tortul nu sunt incluse ....ma refer ca se platesc separat....tot separat sunt si piscoturile pt sampanie , saleurile, fursecurile, etc...insa Royal are propriul laborator si sincer iti recomand tortul, piscoturile si saleurile de la ei....

In tr-adevar salonul e compus din mai multe camere 2 marisoare pe care le-am utilizat eu iar celelalte nu stiu....insa are si o terasa foarte mare unde se organizeaza nunti, depinde de ce doresti....

In ceea ce priveste restaurantul Royal trebuie mers si discutat pt ca are multe variante....voi incerca sa atasez o poza cu una din camerele Royalului...

Modul de asezare a meselor depinde de client si de cati invitati sunt....ti se arata niste cataloage si in acest sens...poza atasata e facuta din mijlocul salii deci sala e dubla fata de ce se vede, insa eu avand putini invitati, am aranjat-o mai aerisit motiv pt care am avut nevoie si de o a doua sala.
    Imi place ce spui despre resturantul Royal. Numai ca asta era in 2006. Oare acum au aceleasi servicii impecabile. As vrea si eu sa fac nunta la acest restaurant si sper sa fie totul bine.

Inregistrat
    26.06.2008

ceva noutati despre restaurantul royal? chiar ma intereseaza f mult. am vb cu patronul si a zis ca e dispus sa ne inchirieze pentru o nunta mai mica cum avem noi. are cineva noutati despre acest restaurant? nu stiu daca sa inchei contractul sau nu cu ei. meniul mi s-a parut un pic cam scump, 175 ron/persoana. si imi impune si decoratiunile si tortul si muzica, de la ei.
    va rog ajutati-ma

Inregistrat
    18.07.2008

e ok restaurantul

Inregistrat
    03.09.2008

Buna fetelor, mi-am inchiriat restaurantul Royal pt 15 august 2009. Ma poate ajuta si pe mine cineva cu ceva informatii, cum ies nuntile acolo, ce e ok ce nu??????

Inregistrat
    03.09.2008

Iar pt tine ely, pe langa ce stii tu ca include acel meniu de 1,7mil iti pot spune ca in acei bani se includ si ospatarii adica vreo 10 daca faci socoteala is vreo 17milioane daca dai cate u meniu la fiecare, eu mi-am inchiriat acolo o sa am nunta inaintea a si mi-am ales meniul de 2 mil adica sa nu duc nik de acasa (am destule griji nu mai vreau altele in plus). insa nu stiu cum e cu acel ''ring'' de dans aia ma sperie pe mine, si informatii in acest sens as vrea sa primesc.

Inregistrat
    03.09.2008

cine vrea poze cu restaurantul royal am eu, dar is f mari si nu imi da voie sa le incarc aici, insa o rezolvam cu o adresa de email ceva...

Inregistrat
    25.01.2008

Citat Postat de DanielaD Vezi mesajul
    cine vrea poze cu restaurantul royal am eu, dar is f mari si nu imi da voie sa le incarc aici, insa o rezolvam cu o adresa de email ceva...
    buna..sunt si eu miresica la anu si as vrea ceva poze cu localul..daca ma poti adauga pe mess..am acelasi id ca aici..

Inregistrat
    03.09.2008

Citat Postat de mia0820 Vezi mesajul
    buna..sunt si eu miresica la anu si as vrea ceva poze cu localul..daca ma poti adauga pe mess..am acelasi id ca aici..
    o rezolvam

Pagina 2 din 13 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us