Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 14

Subiect: Big Blue (Danimex)

Inregistrat
    08.04.2010

Implicit Big Blue (Danimex)

Fetelor care faceti nunta la Danimex sau ati facut-o deja va astept cu pareri aici

Inregistrat
    08.09.2010

Implicit Re: Big Blue (Danimex)

Citat Postat de ruxa7 Vezi mesajul
    Fetelor care faceti nunta la Danimex sau ati facut-o deja va astept cu pareri aici
    si eu fac nunta la danimex in 2011, pe 01.10.2010, etajul 3

Inregistrat
    19.04.2010

si eu am nunta in octombrie la Danimex.....Am auzit numai vorbe bune......

Inregistrat
    18.01.2011

spuneti-mi si mie va rog cum a fost la danimex si un nr de tel va rog frumos!!!!!! eu am nunta in sept 2011!! si nu gasesc restaurant!!

Inregistrat
    04.03.2011

Draga mea, daca nu ai gasit restaurant, te rog sa ma cauti: [email protected] Pupici
    Ultima editare de alinamaria123 : 24.08.2011 15:55:47

Inregistrat
    21.08.2011

si eu am nunta la danimex in octombrie 2012! Am auzit numai vb bune! Sincer, eu nu am fost sa vad restaurantul,au fost parinti mei,au incheiat contractul,au stabilit un pret de menu(135-150 lei),au negociac un pic.........! Cand o sa ma duc acaasa(la braila),fac poze la restaurant si va arat si voua. Pup toate fetele!

Inregistrat
    22.04.2012

Buna,
    Si noi vom avea nunta tot la Danimex, la anul
    Am ales acest local pentru ca am fost la o nunta acolo (la viitorii nostri nasi ) si ne-a placut foarte mult. Servirea a fost foarte buna, aerele conditionate si-au facut foarte bine treaba, acustica pentru muzica este foarte buna si ringul de dans destul de mare....noua ne-a placut.
    Sa speram ca si la noi va fi la fel de bine
    Pupici

Inregistrat
    19.04.2010

Citat Postat de katypetre Vezi mesajul
    si eu am nunta la danimex in octombrie 2012! Am auzit numai vb bune! Sincer, eu nu am fost sa vad restaurantul,au fost parinti mei,au incheiat contractul,au stabilit un pret de menu(135-150 lei),au negociac un pic.........! Cand o sa ma duc acaasa(la braila),fac poze la restaurant si va arat si voua. Pup toate fetele!
    Si eu am avut nunta la Daimex in octombrie 2011 si a fost mai mult decat bine. Cred ca ai facut o alegere foarte buna. Daca vrei mai multe detalii trmite/mi un mesaj privat cu ce te intereseaza. Spor la pregatiri!

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us