Rezultatele sondajului: Ce preferati pentru copilul vostru in timpul liber?

Voturi
58. Nu poți vota în acest sondaj
  • televizor

4 6,90%
  • computer

5 8,62%
  • carti

49 84,48%
Pagina 2 din 22 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 169

Subiect: Televizorul, computerul sau cartile?

Inregistrat
    19.12.2006

Implicit Re: Nazbitiile Piticilor

Citat Postat de rocsi6666 Vezi mesajul
    nu il lasa sa se uite, e mult prea mic, ii face rau la ochisori!
    s'a plictisit repede acum ishi mananca manutele o alta pasiune

Inregistrat
    23.10.2007

Citat Postat de kestiutza Vezi mesajul
    bebe se uita la televizor este atras nu ii mai trebuie nimic altceva
    si daca va continua o sa inceapa sa-i placa reclamele si poate muzica diverse genuri, daca se asculta la voi in familie............si daca am sa-ti zic ca peste putin timp ai sa schimbi acasa canalele pentru a cauta reclame o sa zici ca sunt nebuna, nu gresesti chear sunt si eu cautam reclame..........mai ales cand le dadeam sa manance..........stateau asa de cuminti.................

Inregistrat
    19.12.2006

sigur asha o sa se intample shi la noi

Inregistrat
    23.10.2007

nici nu e exclus sa nu fie la fel............eu mai multe mamici am auzit ca au aceasi problema cu televizorul ................
    poti sa-ti schimbi bateriile la telecomanda ca sa fi sigura ca merge cand trebuie sa cauti reclame si ca o indicatie vezi ca de obicei cand incep pe un program incep si restu.........

Inregistrat
    16.02.2007

Citat Postat de diana31 Vezi mesajul
    si daca va continua o sa inceapa sa-i placa reclamele si poate muzica diverse genuri, daca se asculta la voi in familie............si daca am sa-ti zic ca peste putin timp ai sa schimbi acasa canalele pentru a cauta reclame o sa zici ca sunt nebuna, nu gresesti chear sunt si eu cautam reclame..........mai ales cand le dadeam sa manance..........stateau asa de cuminti.................
    si eu fac la fel...numai k ii caut reclame dimineatza cand sta pe olitza..

Inregistrat
    07.02.2005

Implicit Re: Discutii Despre Bebelusi

cat si de cand pot fi lasati copiii sa se uite la televizor?

stiu ce zice teoria dar vreau sa aflu daca alte mamici chiar nu lasa televizorul deschis in camera unde se afla un copil sub 2 ani. cu desenele animate cum ramane? cu Bugs Bunny, Mickey Mouse, Pluto,Popeye marinarul..
    mamica lui MIHAI

Inregistrat
    01.05.2007

Citat Postat de vicky Vezi mesajul

stiu ce zice teoria dar vreau sa aflu daca alte mamici chiar nu lasa televizorul deschis in camera unde se afla un copil sub 2 ani. cu desenele animate cum ramane? cu Bugs Bunny, Mickey Mouse, Pluto,Popeye marinarul..
    eu las tv deschis destul de des, dar Karla se uita doar cand sunt reclame si atunci o las f putin sa se uite, ori schimb canalul ori incerc sa ii distrag atentia cu altceva. la desene animate nu se uita, in schimb am gasit pe youtube niste videoclipuri cu cantecele dragute la care ii place sa se uite si sa le asculte.

Inregistrat
    19.12.2006

Citat Postat de vicky Vezi mesajul

eu las televizorul aprins Andrei este un agitat shi nu are timp sa se uite, are alte kestii mai importante de facut , sa se rostogoleasca , sa mushte , sa ishi bage degetele in guritza , sa se tzina de patutz sa se ridice kestii de bebe

Pagina 2 din 22 PrimulPrimul 123412 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us