Rezultate de la 1 la 6 din 6

Subiect: Lanterne chinezesti

Inregistrat
    30.09.2009

Implicit Lanterne chinezesti

A avut cineva la nunta lanterne chinezesti...mi-au placut foarte mult cineva stie cat ma poate costa? si inca o problema....nunta va fi la restaurantul aurelius din Poiana Brasov, credeti ca trebuie sa cer o autorizatie pentru ele sau nu este nici o problema??? ma gandesc pt faptul ca este in mijlocul naturii, cu toate ca nu sunt periculoase deloc

Inregistrat
    28.01.2010

Implicit Re: Lanterne chinezesti

se mai numesc si lampioane.au fost de Mos Nicolae in piata sfatului cand sau aprins luminitele din brad si din cate am vazut era o firma care se ocupa

Inregistrat
    10.10.2010

Am crezut ca sunt singura care vrea
    Eu am gasit la o firma care cred..inca nu stiu sigur, ca se va ocupa de amenajarea salii, de marturii si de flori, au fost singurii care aveau.

Inregistrat
    20.09.2010

Citat Postat de ArianaBrasov1 Vezi mesajul
    Am crezut ca sunt singura care vrea
    Eu am gasit la o firma care cred..inca nu stiu sigur, ca se va ocupa de amenajarea salii, de marturii si de flori, au fost singurii care aveau.
    Si cum se numesc?

Inregistrat
    21.11.2012

si eu as dori sa stiu pe cineva care se ocupa...cine ma poate ajuta ?

multumesc mult

Inregistrat
    19.07.2012

Citat Postat de roxana88ro Vezi mesajul
    si eu as dori sa stiu pe cineva care se ocupa...cine ma poate ajuta ?

multumesc mult
    Care se ocupa cu ce? nu trebuie decat sa le cumperi si sa le ai in noaptea nuntii si sa le dati drumul, impreuna cu niste prieteni, rude. Se importa din China, deci se gasesti in Europa, si banuiesc ca se aduc si in Brasov de mici comercianti. Sigur aveti voi un complec ceva cu marfa adusa din China.
    Si eu imi doresc la nunta, le-as vrea pe toate albe, si sa incercam sa le dam drumul astfel incat sa formeze o imagine in zborul lor, sper sa ne iasa, gen o inima, sau asa ceva.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us