Rezultate de la 1 la 4 din 4

Subiect: Restaurant Cantup(Nova)

Inregistrat
    09.12.2010

Implicit Restaurant Cantup(Nova)

Cine a facut la Cantup in Targoviste si ce sala?Cat e meniul,ce contine,ce intra in meniu?etc...impresii!

Inregistrat
    24.01.2011

Implicit Re: Restaurant Cantup(Nova)

Eu o sa am nunta la Cantup in sala Nova

Inregistrat
    11.08.2011

Smile Re: Restaurant Cantup(Nova)

Citat Postat de simonik86 Vezi mesajul
    Eu o sa am nunta la Cantup in sala Nova

ai facut nunta in 2011 sau o ai in 2012? cum a fost? ati fost multumiti de sala? a vazut ca spre capatul salii exista un separeu....

Inregistrat
    21.09.2010

Implicit Re: Restaurant Cantup(Nova)

Buna,

Eu am facut nunta la Cantup in august 2011 in sala mica (cea renovata). Am fost foarte multumita de ei in general. Sala mi-a aranjat-o Edi Ungureanu, este arhitectul hotelului si este foarte bun. Ti-l recomand. In materie de flori le aduce din exterior, aranjamentele sunt original si la pret este accesibil in comparatie cu altii. Meniul a fost bun doar ca mie una mi-a parut rau ca am pus si peste pentru ca mi-am dat seama ca nu merita si era in plus. Tortul iti intra in meniu si il dai comanda la Dieta. Tu poti duce bauturile, fructele si artificiile. In rest cam atat.
    Succes la pregatiri si profita de ziua nuntii pt ca e unica si trece foarteeeee repede.

Citat Postat de dyamond_13black Vezi mesajul
    ai facut nunta in 2011 sau o ai in 2012? cum a fost? ati fost multumiti de sala? a vazut ca spre capatul salii exista un separeu....

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us