Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345
Rezultate de la 33 la 36 din 36

Subiect: Biserici in tg jiu

Inregistrat
    05.08.2011

Implicit Re: Biserici in tg jiu

Am venit cu vesti despre biserica de la unitatea militara unde corul este 200 iar slujba 300 iar biserica de la paralelea este 400 fara cor .de specificat ca aici la paralela n-i s-a explicat ca ,daca nu prea aveti bani se mai poate si la un pretz mai mic , in 2 transe....adica,se gasesc variante
    Eu m-am hotarat la cea de la unitate.mi-a placut foaaaarte muult

Inregistrat
    29.09.2010

Citat Postat de ORELY Vezi mesajul
    Am venit cu vesti despre biserica de la unitatea militara unde corul este 200 iar slujba 300 iar biserica de la paralelea este 400 fara cor .de specificat ca aici la paralela n-i s-a explicat ca ,daca nu prea aveti bani se mai poate si la un pretz mai mic , in 2 transe....adica,se gasesc variante
    Eu m-am hotarat la cea de la unitate.mi-a placut foaaaarte muult

Si daca o sa fac slujba de logodna la Biserica de la Pasarela oare cat sa dam, ca noua preotul ne-a zis ca nu conteaza sa dam cat vrem ca nu prea se fac slujbe de logodna.

Inregistrat
    23.09.2008

Buna fetele! Poate se gaseste sa-mi raspunda si mie cineva... se poate gasi cor separat in Targu Jiu, mie imi place Biserica de langa prefectura,dar ei nu au cor...si cred ca un cor ar fi chiar frumos
    "Dragostea este spațiul și timpul măsurate cu inima".
    Marcel Proust

Inregistrat
    17.09.2008

Citat Postat de marrya31 Vezi mesajul
    Buna fetele! Poate se gaseste sa-mi raspunda si mie cineva... se poate gasi cor separat in Targu Jiu, mie imi place Biserica de langa prefectura,dar ei nu au cor...si cred ca un cor ar fi chiar frumos
    eu stiu ca atunci cand cautam Biserici, la prefectura mi-au zis ca nu au spatiu de cor, ca sa iei cor in Biserica, trebuie sa fie destul de maricica, si sa aibe spatiul adecvat, undeva sus.

Ca si cor separat, mergi la Biserica Sf. Apostoli, stiu ca si eu ii luasem pentru mine, dar intre timp Biserica unde am facut eu, isi facuse propriul cor.

Pagina 5 din 5 PrimulPrimul ... 345

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us