Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: fani spinning

Inregistrat
    25.10.2007

Implicit fani spinning

salut ,

fetelor voi ce sali de spinning stiti in Bucuresti?
    eu am mers de cateva ori la WorldClass pe niste invitatii ale unui prieten si mi-a placut foarte mult, insa pretul este destul de mare.
    La ce centre din Bucuresti mai stiti clase de spinning?

In alta ordine de idei, stiti sali de fitness care sunt deschide la la 6 sau 7 dimineta? Mie imi place foarte mult sa merg la sala dimineata la prima ora, innainte de birou, insa nu prea se gasesc sali cu un astfel de program.

Inregistrat
    25.10.2007

Implicit Re: fani spinning

vad ca nu prea sunt fani spinning.

tocmai am aflat de o sala de pe langa mall vitan care are si spinning de curand.

ar fi interesat cineva sa vina cu mine?

Inregistrat
    16.11.2009

Mie imi place spinning!
    Ultima editare de MissSwan : 20.02.2011 23:09:02

Inregistrat
    06.09.2011

Abia astept sa se termine iarna, sa se mareasca ziua si sa merg din nou la spinning! Eu merg la sala la Worldclass dimineata, dar spinning-ul e de la 7, e bezna cand plec de acasa! Dar cum vine primavara...mi se pare foarte eficient si, greu de crezut, dar e foarte fun! O fi ritmul de vina, o fi muzica, cert e ca mi s-a intamplat sa ma trezesc razand pe bicicleta! Eu il recomand din toata inima

Inregistrat
    24.10.2011

Si eu merg la WorldClass si sunt dependenta de Spinning. Daca puteti sa si alergati intre timp e foarte bine pentru ca ajuta la slabit.

Inregistrat
    04.12.2009

la spining vreau sa merg si eu , sper sa nu ma las , am inceput multe si le-am lasat dupa o perioada.

Inregistrat
    19.09.2011

eu am avut abonament la Atlantis, este in Pipera, dupa care m-am mutat la World Class Titan.

Problema cu orele de spinning este ca nu toti instructorii sunt ok. Acestia te pot face sa iti placa orele si sa te duci cu drag sau sa fugi si sa nu mai vrei sa auzi niciodata de genul ala de clase.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us