Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 11

Subiect: La Bella Napoli Botosani

Inregistrat
    12.01.2011

Implicit La Bella Napoli Botosani

Pote stie cineva de acest restaurant?ati fost la vre-o nunta?cum e meniu ??
    eu am munta in septembrie la acest retaurant ......

Inregistrat
    05.10.2006

Implicit Re: restaurantul La Bella Napoli botosani

tocmai ce am dat peste pozelw astea http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=107258675999655&set=a.1023608964894 33.1063.100001465690163
    ca sa-ti faci o idee de sala decorata

e faina sala, mie-mi place sa merg acolo mai ales ca nu se simte fumul de tigara aproape deloc, si ca au coltunasi buuuuuuuni de tot

e putin aiurea pentru nunti sau petreceri in general ca e lunga si ca are stalpii aia si nu prea vezi ringul...dar na e ok

aaa nu prea imi plac toate beculetele, e plina de instalatii si nu doar acum de sarbatori (acum sunt si mai multe)
    Ultima editare de aryanna : 12.01.2011 19:44:20
    "Grammar": the difference between knowing your shit and knowing you're shit !

Inregistrat
    12.01.2011

Implicit Re: restaurantul La Bella Napoli botosani

Citat Postat de aryanna Vezi mesajul
    tocmai ce am dat peste pozelw astea http://www.facebook.com/#!/photo.php?fbid=107258675999655&set=a.1023608964894 33.1063.100001465690163
    ca sa-ti faci o idee de sala decorata

e faina sala, mie-mi place sa merg acolo mai ales ca nu se simte fumul de tigara aproape deloc, si ca au coltunasi buuuuuuuni de tot

e putin aiurea pentru nunti sau petreceri in general ca e lunga si ca are stalpii aia si nu prea vezi ringul...dar na e ok

aaa nu prea imi plac toate beculetele, e plina de instalatii si nu doar acum de sarbatori (acum sunt si mai multe)
    mersi mult de rasp mi-ai fost de mare ajutor

Inregistrat
    16.04.2010

Implicit Re: La Bella Napoli Botosani

Citat Postat de ionelabt Vezi mesajul
    noi ne-am decis pentru bella napoli pentru iulie 2012; decizia am luat-o dupa ce am vizitat mai multe restaurante in bt; o bulina alba pt proprietara; sala e spatioasa si bine aerisita; pretul pt un meniu e super ok (125 ron)
    astept pareri de la miresici care au sau vor avea nunta acolo sau au fost la o nunta la acest restaurant

Inregistrat
    08.03.2010

Citat Postat de h4_laura Vezi mesajul
    noi ne-am decis pentru bella napoli pentru iulie 2012; decizia am luat-o dupa ce am vizitat mai multe restaurante in bt; o bulina alba pt proprietara; sala e spatioasa si bine aerisita; pretul pt un meniu e super ok (125 ron)
    astept pareri de la miresici care au sau vor avea nunta acolo sau au fost la o nunta la acest restaurant
    Pai nu ai zis ca ai incheiat contractul cu cei de la Bianca??

Inregistrat
    16.04.2010

Citat Postat de anuska_dea Vezi mesajul
    Pai nu ai zis ca ai incheiat contractul cu cei de la Bianca??
    din pacate a trebui sa amanam nunta de pe 2011 pt 2012 si din motive "sensibile"legate de un deces in familie nu am mai vrut sa facem nunta in acelasi loc. am reziliat contractul cu cei de la bianca inca de anul trecut si pentru 2012 ne-am decis pt bella napoli

Inregistrat
    14.12.2009

Citat Postat de ionelabt Vezi mesajul
    Eu am avut nunta anul trecut acolo!!!...Am cautat in tot orasul ceva care sa mi se potriveasca...si cand am intrat in acea sala am stiut ca acolo vreau sa imi fac nunta!.Ce pot sa iti spun ..a fost foarte frumos..servirea ireprosabila si proprietara OK...mi-au placut ospatarii ca au fost atenti atat cu primirea invitatilor cat si cu servirea acestora. la final nu am fost incarcati cu meniuri in plus cum am auzit pe la alte restaurante... Din pacate stalpii ne-au cam incurcat... Din cauza ca nu am avut spatiu suficient am gresit destul de mult valsul mirilor pe care ne-am chinuit enorm sa il invatam.Este singurul meu regret...in fine uitandu-ma in urma as alege acelasi restaurant insa as veni cu o zi doua inainte sa fac o proba a valsului(hihihihi)...a si sa nu uit daca ai sub 100 de invitati terasa o sa fie la dispozitia publicului pana la 12 noaptea..o bila neagra pt. asta caci nu mi-au placut privirile curioase ale clientilor....
    Ultima editare de deea89 : 04.06.2011 02:24:35

Inregistrat
    16.04.2010

ce stiti de decor? noua ni s-a recomandat o doamna pe care nu am reusit inca sa o contactez

voi cu cine ati lucrat/veti lucra?

ce formatie/dj v-ati ales?

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us