Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213
Rezultate de la 97 la 101 din 101

Subiect: Pregatirile miresicilor de NOIEMBRIE 2011

Inregistrat
    03.02.2011

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de NOIEMBRIE 2011

Citat Postat de albacazapada88 Vezi mesajul
    ce fain plecam in aceiasi zi. stai linistita ca pana la urma se rezolva toate eu am niste emotii si ma stresez dar cred ca asa sant eu mai stresata de felul meu.dar am noroc ca al meu sot ii calm si ma tempereaza si pe mine ca altfel explodam de mult.din ce zona a romaniei esti?
    si eu sunt stresata dar numai la gandul cate mai am de facut si stau aici si nu pot face nimic!
    eu sunt din salaj
    la noi sunt cam in mare pregatite toate dar pe mine amanuntele imi dau mai mare bataie de cap.
    esti de mult aici?

Citat Postat de ana_anna0 Vezi mesajul
    si eu sunt stresata dar numai la gandul cate mai am de facut si stau aici si nu pot face nimic!
    eu sunt din salaj
    la noi sunt cam in mare pregatite toate dar pe mine amanuntele imi dau mai mare bataie de cap.
    esti de mult aici?
    pai socrii mei de 15 ani sotu de 9 si eu de 4 da nu imi pare rau ca aici ma simt tare bine si imi place.venind vorba de detalii si mie mie frica am impresia tot timpul ca o sa uit ceva.dar asa ii ca is stresata si abea astept sa merg acasa ca adevarul ca de aici ii foarte greu sa aranjezi totul sa fie cum vrei.dar sper sa fie totul bine.
    tu de cand esti aici?

Inregistrat
    03.02.2011

Citat Postat de albacazapada88 Vezi mesajul
    pai socrii mei de 15 ani sotu de 9 si eu de 4 da nu imi pare rau ca aici ma simt tare bine si imi place.venind vorba de detalii si mie mie frica am impresia tot timpul ca o sa uit ceva.dar asa ii ca is stresata si abea astept sa merg acasa ca adevarul ca de aici ii foarte greu sa aranjezi totul sa fie cum vrei.dar sper sa fie totul bine.
    tu de cand esti aici?
    eu sunt de 3 ani aici,si pot spune ca si mie imi place aici pt ca deja m-am obisnuit si nu m-as intoarce deocamdata in tara.
    sunt sigura ca totul o sa iasa bine desi la sfarsit sigur o sa aiba cineva ceva de comentat caci nu poti multumi pe toata lumea!mai avem un pic si plecam acasa.

Implicit

Mai e cineva pe aici? Cum stati cu pregatirile , fetele?

Inregistrat
    22.02.2009

Dragi miresici,
    2011 a trecut, an in care am avut unul dintre cele mai importante evenimente din viata noastra.
    Am trecut impreuna prin planificari, emotii si suparari.
    Acum este timpul sa predam stafeta si sa le fim alaturi Miresicilor de 2012 si 2013.

Subiectele lunare si cel anual vor fi inchise dar va astept in continuare pe Off-topic de 2011, la orice alt subiect de la Discutii Generale, Aspirante sau orice al topic drag voua!

Pagina 13 din 13 PrimulPrimul ... 3111213

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us