Rezultate de la 1 la 2 din 2

Subiect: Restaurant DelPonte

Inregistrat
    03.02.2011

Implicit Restaurant DelPonte

Buna fetele, are cineva nunta programata in anul 2011 la restaurantul Del Ponte, Targoviste, sau a avut cineva pana acum, m-ar interesa si pe mine mai multe detalii (in special sala cum va fi/a fost decorata), deoarece cred ca interiorul acestuia nu da prea multe variante de aranjare, si deasemenea si alte detalii precum meniu, chelneri, patroni???

Va multumesc mult pentru eventuale informatii.
    Alynne

Inregistrat
    28.09.2011

Implicit Re: Restaurant DelPonte

buna,

si eu voi avea nunta la DELPONTE, am fost acolo la diverse evenimente si am fost destul de multumita de mancare, buna, si ospatari sunt prompti si foarte amabili.
    am inteles ca vor face o sala noua, ca o terasa foarte mare cu o capacitate de 500 de persoane si foarte frumos amenajata, acesata va fi gata in mai 2012, atunci vor organiza si primul eveniment acolo, astept cu nerabdare sa o vad pentru ca noi acolo vrem sa ne facem nunta.
    referitor la decor poti intra pe pagina lor de facebook si acolo sunt cateva imagini.
    o zi buna!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us