Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 14

Subiect: Restaurantul Casina (fostul Bachus) din Deva

Inregistrat
    26.05.2010

Implicit Restaurantul Casina (fostul Bachus) din Deva

Cele care ati avut nunta la Casina, in Deva, sau care ati fost la astfel de evenimente in acea locatie, impartasiti-ne din experienta voastra!
    Incepand de la primele discutii cu patroana, la servire, atitudinea chelnerilor, mancarea si orice altceva considerati voi important!

Inregistrat
    02.04.2011

Implicit Re: Restaurantul Casina (fostul Bachus) din Deva

Citat Postat de stoto Vezi mesajul
    Cele care ati avut nunta la Casina, in Deva, sau care ati fost la astfel de evenimente in acea locatie, impartasiti-ne din experienta voastra!
    Incepand de la primele discutii cu patroana, la servire, atitudinea chelnerilor, mancarea si orice altceva considerati voi important!
    buna,
    anul trecut am fost la o nunta la casina, e super, cel putin mie mi-a placut f mult, mancarea ok si servirea la fel, patroana e super de treaba din cate am inteles de la miri
    anul viitor fac si eu nunta si m-am gandit tot la casina, dar avem cam 150 invitati ce stii incap atatia? am luat in calcul si hotel deva sau sarmis, dar nu am gasit pe nimeni care sa fi facut nunta acolo. m-ar interesa niste pareri( servire, mancare, orice info m-ar fi de ajutor) . multumesc

Inregistrat
    26.05.2010

Citat Postat de ankyelena Vezi mesajul
    buna,
    anul trecut am fost la o nunta la casina, e super, cel putin mie mi-a placut f mult, mancarea ok si servirea la fel, patroana e super de treaba din cate am inteles de la miri
    anul viitor fac si eu nunta si m-am gandit tot la casina, dar avem cam 150 invitati ce stii incap atatia? am luat in calcul si hotel deva sau sarmis, dar nu am gasit pe nimeni care sa fi facut nunta acolo. m-ar interesa niste pareri( servire, mancare, orice info m-ar fi de ajutor) . multumesc

Am sa te anunt dupa nunta, daca e suficient spatiu, ca noi facem la Casina in interior si avem cam 150 de persoane.

Inregistrat
    02.04.2011

Am sa te anunt dupa nunta, daca e suficient spatiu, ca noi facem la Casina in interior si avem cam 150 de persoane.
    buna,
    mersi mult,oricum doamna ne-a zis ca intra cam 160-170 persoane asa ca deja am rezervat sala pe anul viitor t la casina, ne-a placut cel mai mult dintre toate salile din deva
    apropo pozele cu cine ai ales sa le faci?
    Ultima editare de ankyelena : 14.04.2011 21:46:56

Inregistrat
    26.05.2010

Citat Postat de ankyelena Vezi mesajul
    buna,
    mersi mult,oricum doamna ne-a zis ca intra cam 160-170 persoane asa ca deja am rezervat sala pe anul viitor t la casina, ne-a placut cel mai mult dintre toate salile din deva
    apropo pozele cu cine ai ales sa le faci?
    Pozele le facem cu Eugen Calota din Hunedoara. Am vazut poze la nuntile unde a fost si mi-au placut foarte mult.

Eu zic ca 160-170 peroane sunt mult prea multe. Se micsoreaza semnificativ ringul de dans. Noi initial am vrut 120 , dar ce sa-i faci daca ai multe neamuri si apropiati. Am selectat de 2-3 ori, si tot n-am reusit sa facem ce ne-am dorit.

Inregistrat
    02.04.2011

salut,
    oricum si noi am mai triat din ei, pana la urma mergem cam pe 130
    mai ai o sapt pana la nunta , cu pozele inca nu m-am hotarat si nici cu firma de decorat inca mai ma gandesc , dar pana la 1 iunie vrea sa le rezolv si pe astea

Inregistrat
    26.05.2010

Pentru cei care vor sa isi faca nunta la Casina, recomand, si cu mana pe inima spun ca este cea mai buna alegere. Nu au pretentii exagerate, si aberante cum spuneau unele fete. Pur si simplu e o doamna care a investit mult in afacerea ei si vrea ca totul sa fie ok. Mancarea foarte buna, foarte multa si arata foarte bine pe farfurie. Am ales meniul 4 aperitiv si meniul 3 in rest, dar pot spune ca s-a facut risipa.
    Unde s-a mai vazut ca patroana sa stea sa supravegheze (discret) angajatii pana dupa ce se serveste tortul, pentru ca mirilor sa nu le lipseasca nimic? Chelnerii parca erau pe banda rulanta. Au alergat toata noaptea. Nota 10 pentru local si pentru personal.

Inregistrat
    05.11.2011

Pentru cei care vor sa isi faca nunta la Casina, recomand, si cu mana pe inima spun ca este cea mai buna alegere. Nu au pretentii exagerate, si aberante cum spuneau unele fete. Pur si simplu e o doamna care a investit mult in afacerea ei si vrea ca totul sa fie ok. Mancarea foarte buna, foarte multa si arata foarte bine pe farfurie. Am ales meniul 4 aperitiv si meniul 3 in rest, dar pot spune ca s-a facut risipa.
    Unde s-a mai vazut ca patroana sa stea sa supravegheze (discret) angajatii pana dupa ce se serveste tortul, pentru ca mirilor sa nu le lipseasca nimic? Chelnerii parca erau pe banda rulanta. Au alergat toata noaptea. Nota 10 pentru local si pentru personal.

Salut
    La anu in luna mai am si eu nunta si am decis sa o fac la Casina pe terasa credeti ca am luat o decizie buna luand in considerare atat vremea cat si meniul servirea etc??????????

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us