Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 9

Subiect: Cu cat timp inainte trebuie sa-ti faci programare la primarie?

Inregistrat
    21.11.2010

Implicit Cu cat timp inainte trebuie sa-ti faci programare la primarie?

Poate ca intrebarea mea e putin stupida, dar ma gandesc ca totusi daca ne ducem de acum sa-mi fac rezervare la primarie pentru octombrie sigur or sa se uite stramb la noi oamenii aia si or sa spuna ca e prea devreme. Voi ati fost?

Inregistrat
    25.10.2009

Implicit Re: Cu cat timp inainte trebuie sa-ti faci programare la primarie?

Citat Postat de oana_90 Vezi mesajul
    Poate ca intrebarea mea e putin stupida, dar ma gandesc ca totusi daca ne ducem de acum sa-mi fac rezervare la primarie pentru octombrie sigur or sa se uite stramb la noi oamenii aia si or sa spuna ca e prea devreme. Voi ati fost?
    Depinde de timpul vostru, de data aleasa si de ora dorita...eu fiind atunci plecata din tara m-am programat cu 6 luni mai devreme, pentru ca vroiam sa fiu sigura ca o sa primesc ora dorita...insa stiu ca exista orase unde se fac programari doar cu o luna inainte.

"Everything you do is based on the choices you make. It’s not your parents, your past relationships, your job, the economy, the weather, an argument, or your age that is to blame. You and only you are responsible for every decision and choice you make. Period!"

Inregistrat
    21.11.2010

Citat Postat de andrea85 Vezi mesajul
    Depinde de timpul vostru, de data aleasa si de ora dorita...eu fiind atunci plecata din tara m-am programat cu 6 luni mai devreme, pentru ca vroiam sa fiu sigura ca o sa primesc ora dorita...insa stiu ca exista orase unde se fac programari doar cu o luna inainte.
    Noi facem la Slobozia si e un orasel mic. Mi-e sa nu se inchine aia daca ma duc de pe acum, dar pana la urma, ca sa fiu sigura ca o sa fie la ora la care vrem noi, nu mai conteaza ce or sa creada ei. Ms pt raspuns!

Inregistrat
    25.10.2009

Noi facem la Slobozia si e un orasel mic. Mi-e sa nu se inchine aia daca ma duc de pe acum, dar pana la urma, ca sa fiu sigura ca o sa fie la ora la care vrem noi, nu mai conteaza ce or sa creada ei. Ms pt raspuns!
    O incercare merita, oricum nu ai ce sa pierzi. Acum doar te programezi, dosarul se preda oricum doar cu 10 zile inainte de nunta.

"Everything you do is based on the choices you make. It’s not your parents, your past relationships, your job, the economy, the weather, an argument, or your age that is to blame. You and only you are responsible for every decision and choice you make. Period!"

Inregistrat
    21.11.2010

Citat Postat de andrea85 Vezi mesajul
    O incercare merita, oricum nu ai ce sa pierzi. Acum doar te programezi, dosarul se preda oricum doar cu 10 zile inainte de nunta.
    Asta chiar nu stiam. Noi am fost de acum o luna si ceva la primarie sa intrebam si ne-au trimis la politia comunitara ca au spus ca acolo se fac programarile, ceea ce mi s-a parut ciudat si cand am ajuns acolo era inchis biroul unde se ocupau de asa ceva, asa ca am plecat si asta m-a descurajat intr-un fel, gandidu-ma ca e totusi prea devreme.

Inregistrat
    15.07.2009

Asta chiar nu stiam. Noi am fost de acum o luna si ceva la primarie sa intrebam si ne-au trimis la politia comunitara ca au spus ca acolo se fac programarile, ceea ce mi s-a parut ciudat si cand am ajuns acolo era inchis biroul unde se ocupau de asa ceva, asa ca am plecat si asta m-a descurajat intr-un fel, gandidu-ma ca e totusi prea devreme.
    Buna,

Pentru cununia civila nu te poti programa asa devreme, se fac programarile cu 10 zile inainte de eveniment.
    Spor la pregatiri si o nunta frumoasa!

Inregistrat
    21.11.2010

Citat Postat de nicolleta26 Vezi mesajul
    Buna,

Pentru cununia civila nu te poti programa asa devreme, se fac programarile cu 10 zile inainte de eveniment.
    Spor la pregatiri si o nunta frumoasa!
    Atat de tarziu? Mai gasesc eu atunci sa ma puna la ora la cre vreau?! Ms frumos pentru urari!

Inregistrat
    09.09.2009

Atat de tarziu? Mai gasesc eu atunci sa ma puna la ora la cre vreau?! Ms frumos pentru urari!
    ai mai fost la comunitari pt acte?sau trebuie neaparat cu 10 zile inainte?cum se calculeaza data pt depunerea actelor?

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us