Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 9

Subiect: Motel Capus

Inregistrat
    22.06.2009

Post Motel Capus

Buna miresici,
    La motel Capus nu a avut nimeni nunta? eu o sa am acolo si voiam sa vad niste pareri de la miresici care au avut nunta acolo sau care au participat acolo la nunti...

Inregistrat
    06.04.2009

Implicit Re: motel capus- cort

Citat Postat de iuliutza23 Vezi mesajul
    Buna miresici,
    La motel Capus nu a avut nimeni nunta? eu o sa am acolo si voiam sa vad niste pareri de la miresici care au avut nunta acolo sau care au participat acolo la nunti...
    eu am fost la nunta acolo, dar in rest, nu la cort. a fost ok
    un sfat este sa ai autobus, pt ca noi nu am avut la dispozitie, si dadeam cu banu cine sa conduca inapoi

Inregistrat
    22.06.2009

Citat Postat de Biu Vezi mesajul
    eu am fost la nunta acolo, dar in rest, nu la cort. a fost ok
    un sfat este sa ai autobus, pt ca noi nu am avut la dispozitie, si dadeam cu banu cine sa conduca inapoi
    nu stiu daca o sa avem autobus deoarece ne gandeam sa asiguram cazarea deoarece impreuna cu casutele din camping(care sunt complet utilate cu baie in camera si asa mai departe) si camerele din pensiune au vreo 70 si ceva de locuri. si e ok deoarece nu o sa cazam numai familia si prietenii apropiati

Inregistrat
    06.04.2009

nu stiu daca o sa avem autobus deoarece ne gandeam sa asiguram cazarea deoarece impreuna cu casutele din camping(care sunt complet utilate cu baie in camera si asa mai departe) si camerele din pensiune au vreo 70 si ceva de locuri. si e ok deoarece nu o sa cazam numai familia si prietenii apropiati
    n-am inteles daca cazati toti invitatii sau doar familia si prietenii apropiati .

Si platiti voi cazarea pt toti?!

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

Inregistrat
    17.03.2010

Citat Postat de Arina3891 Vezi mesajul
    Si platiti voi cazarea pt toti?!
    Si noi am platit cazarea pt inviatii nostrii la nunta...Am platit 25 camere la hotelul restaurantului unde am avut nunta.Noi am negociat pretul camerelor si am iesit la un pret rezonabil.Am avut foarte multi invitati care nu erau din Cluj si nici nu aveau unde sa stea asa ca ni s-a parut normal sa le luam noi cazarea la hotel.Ce-i drept pana acum,la o singura nunta al care am fost noi,in calitate de invitati ni s-a platit cazarea la hotel,in rest ne-am descurcat ..stii cum e?fiecare dupa cum vrea...
    VAND ROCHITA SAN PATRICK ,MODEL ENEBRO,fara bretele
    http://www.miresici.ro/showthread.ph...19#post3759919

Citat Postat de AndreeaCo Vezi mesajul
    Si noi am platit cazarea pt inviatii nostrii la nunta...Am platit 25 camere la hotelul restaurantului unde am avut nunta.Noi am negociat pretul camerelor si am iesit la un pret rezonabil.Am avut foarte multi invitati care nu erau din Cluj si nici nu aveau unde sa stea asa ca ni s-a parut normal sa le luam noi cazarea la hotel.Ce-i drept pana acum,la o singura nunta al care am fost noi,in calitate de invitati ni s-a platit cazarea la hotel,in rest ne-am descurcat ..stii cum e?fiecare dupa cum vrea...
    Am inteles pentru invitatii care nu sunt din Cluj si sunt de la sute de km departare (si noi am fost la o nunta in Constanta si ni s-a platit cazarea de catre miri), dar pentru cei care sunt de la 25-30 km (adica din Cluj in cazul lor)?

MTHFR C677T heterozigot, A1298C heterozigot

Inregistrat
    22.06.2009

Citat Postat de Biu Vezi mesajul
    n-am inteles daca cazati toti invitatii sau doar familia si prietenii apropiati .
    familia si prietenii apropiati doar.. la toti invitatii nu prea avem cum ca avem peste 200 de invitati.

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us