Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 29

Subiect: Traditii cununia religioasa in Gorj

Inregistrat
    17.01.2011

Implicit Re: Traditii cununia religioasa in Gorj

Citat Postat de cypyuty Vezi mesajul
    ca de ce trebuie sa se casatoreasca cu mine k mai sunt si alte fete/nu ceva grav dar lui nu i-a placut dar eu nu ma consum ca nu-s importanti pt mine/daca erau poate eram trista,asa
    AAA,a zis asta,nasul cel batran stiind ca noi stam de 8 ani impreuna pe 21 august anul asta...batran si nebun
    urat din partea lui,vba ta...bne ca n a fost o pers importanta pt u.. Multi ani impreuna plini de fericire sa aveti. si noi suntem de 5 ani

Inregistrat
    16.09.2008

Citat Postat de elia01 Vezi mesajul
    io as vrea 3 perechi...dar nu sttiu ai mei spun ca aici nu se poarta...nu stiuuu......adik io as mai vrea o pereche din prietenii mei si normal k asa tre sa punem si nasiii iubitului meu de botez deci ar fi 3......aqm mai vedem.... da nu stiu qm sa abordez ideea asta k ai mei sigur vor spune k nu e bine...k bla bla bla.
    poti sa pui si 5 perechi, dar cum la noi nu se poarta o sa para ciudat..insea daca asta ti face placere propune-le

Inregistrat
    17.01.2011

Citat Postat de atheaa_me Vezi mesajul
    poti sa pui si 5 perechi, dar cum la noi nu se poarta o sa para ciudat..insea daca asta ti face placere propune-le
    off...... 5 nu.......da 3 tot as vrea
    u cu cine ti ai facut aranjamentele?

Inregistrat
    25.07.2009

Am vazut ca tot vorbiti de aranjamente pe aici. Tu ce fel de flori ai vrea?

Inregistrat
    16.09.2008

am mai spus...dar cum s-au amestecat topicurile iti raspund la topicul adecvat

Inregistrat
    17.01.2011

Citat Postat de Miozotis Vezi mesajul
    Am vazut ca tot vorbiti de aranjamente pe aici. Tu ce fel de flori ai vrea?

miozotis......iti raspund pe off topic haideti sa vorbim numai acolo ca sa nu existe probleme......si au dreptate miresicile celelalte ca cele noi daca intra habar n au unde sa se uite si le dezorientam saracele.....ca mi amintesc de mne la inceput/....imediat intru p off topic sa scriu.

Inregistrat
    15.02.2011

miozotis......iti raspund pe off topic haideti sa vorbim numai acolo ca sa nu existe probleme......si au dreptate miresicile celelalte ca cele noi daca intra habar n au unde sa se uite si le dezorientam saracele.....ca mi amintesc de mne la inceput/....imediat intru p off topic sa scriu.
    In legatura cu nasii...daca iubitul tau e de aceeasi parere cu tine asta conteaza...ca e nunta voastra si faceti ce vreti

Inregistrat
    23.02.2010

In legatura cu scosul voalului, voi ce alegeti ca sa va puna pe cap? Mie nu-mi place de niciun fel partea asta si cred ca o sa/mi scoata voalul si nu mai pun nimic ca nu suport esarfele alea.

Pagina 2 din 4 PrimulPrimul 1234 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us