Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12
Rezultate de la 9 la 13 din 13

Subiect: Ellero

Implicit Re: Ellero

Citat Postat de dianageorgiana Vezi mesajul
    si am mai luat noi in brate tava cu piscoturi, a fost comic si fain
    ma bucur ca a fost asa nu vreau sa stau stresata toata seara ca ceva nu merge bine sau mai stiu eu ce,oricum singurul stres care o sa fie pana la o anumita ora va fi cu sosirea invitatilor,sa nu am surprize sti cum e eu i-am angajat pe cei de la daisy sara pentru decoratiuni,tu pe cn ai avut?probabil ca te stresesz prea multe cu intrebarile astea,imi cer scz daca e asa

Inregistrat
    15.11.2010

nu este nici o problema, eu i-am avut pe cei de la lucris....sincer...am avut si eu putin strs cu invitatii..dar a trecut repede, desi au fost persoane care au venit si pe la 11 12

[QUOTE=dianageorgiana;4247241]nu este nici o problema, eu i-am avut pe cei de la lucris....sincer...am avut si eu putin strs cu invitatii..dar a trecut repede, desi au fost persoane care au venit si pe la 11 12[/QUOTE

am inteles,sper sa isi faca treaba cei de la daisy,oricum stresul si emotiile vor fi pana a doua zi,asa ca....

Inregistrat
    12.08.2012

buna miresicilor! eu voi avea nunta la anul in luna iunie la pensiunea ellero. Ei ne ofera mancarea, prajiturile, tortul si aranjamentele, mie imi place localul...daca mai sunt miresici care fac nunta aici, spuneti mi si mie din experienta voastra, cum vi s-a parut? eu n am incheiat inca contract cu ei si daca aveti ceva sfaturi in aceasta privinta v-as fi recunoscatoare
    multumesc

Inregistrat
    23.01.2013

Citat Postat de roxi3cat Vezi mesajul
    buna miresicilor! eu voi avea nunta la anul in luna iunie la pensiunea ellero. Ei ne ofera mancarea, prajiturile, tortul si aranjamentele, mie imi place localul...daca mai sunt miresici care fac nunta aici, spuneti mi si mie din experienta voastra, cum vi s-a parut? eu n am incheiat inca contract cu ei si daca aveti ceva sfaturi in aceasta privinta v-as fi recunoscatoare
    multumesc
    Buna, am fost in septembrie 2012 la nunta unei verisoare de-ale mele, totul a fost super ok, meniul a fost f bogat, de calitate, ospatarii f atenti, spatiu pt dans suficient. Dimineata a mai ramas tort, ei l-au pus la pachet... deci nu ai de ce sa-ti faci griji!

Pagina 2 din 2 PrimulPrimul 12

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us