Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 13

Subiect: Ellero

Post Ellero

Restaurant ellero,bacau
    fetelor,care ati avut nunta la acest restaurant ellero,e o pensiune restaurant din bacau deschisa de anul trecut din februarie,stiti ceva de meniu,servire,aranjament ceva?pareri bune sau rele k am nunta in sept si sa stiu la ce sa ma astept am fost la restauranta,am gasit si pe site,dar totusi am nevoie de opini,pareri care stiti ceva,daca ati avut nunta sau ati auzit ceva......

VA ASTEPT PE ACEST TOPIC SA VORBIM DESPRE ACEST RESTAURANT

Inregistrat
    15.11.2010

Implicit Re: Ellero

Am avut nunta pe 11 iunie 2011. A fost super, patroana ne-a sfatuit foarte mult, i-am cerut sfaturi in ceea ce priveste mancarea, prajiturile, tortul ,bautura, tot, prajiturile si tortul au fost incluse in meniu, personalul s-a comportat excelent, am luat prajiturile care au ramas acasa....shefa de sala ne-a ajutat in tot ce ii ceream, eu sunt foarte multumite. Nu am avut probleme la meniuri, eu una am dat comanda cu 5 meniuri mai putin, pt cazul in care aveam surprize din partea invitatilor(cred ca asa e mai bine si pt tine), si spre surpriza noastra au venit toti si meniurile s-au facut pe loc.
    A fost foarte fain si intim, au fost 80 pers..a fost super, cand o sa am video iti arat. Daca ai intrebari, astept. Multa bafta!

Citat Postat de dianageorgiana Vezi mesajul
    Am avut nunta pe 11 iunie 2011. A fost super, patroana ne-a sfatuit foarte mult, i-am cerut sfaturi in ceea ce priveste mancarea, prajiturile, tortul ,bautura, tot, prajiturile si tortul au fost incluse in meniu, personalul s-a comportat excelent, am luat prajiturile care au ramas acasa....shefa de sala ne-a ajutat in tot ce ii ceream, eu sunt foarte multumite. Nu am avut probleme la meniuri, eu una am dat comanda cu 5 meniuri mai putin, pt cazul in care aveam surprize din partea invitatilor(cred ca asa e mai bine si pt tine), si spre surpriza noastra au venit toti si meniurile s-au facut pe loc.
    A fost foarte fain si intim, au fost 80 pers..a fost super, cand o sa am video iti arat. Daca ai intrebari, astept. Multa bafta!
    in primul rand vreau sa iti urez CASA DE PIATRA si multa multa FERICIRE.ma bucur mult ca a fost asa si dupa spusele tale nu regret ca am ales restaurantul.bautura ai cumparat-o sau ai luat-o de la ei?ma intereseaza cum au fost aranjate mesele daca a ai avut spatiu de dans?,nici la mn nu vor fi multe pers,tot cv intim va fi,dar sper sa vina toti, sa nu ma trezesc cu suprize,cat despre meniu trebuie sa trec sa aleg meniuri,sa mai cer niste sfaturi.oricum sa fie bine,sa nu stau cu griji toata noaptea,sa trebuiasca sa alerg eu dupa ospatari sa vina pe la mese,sau mai stiu eu ce......poate cand ai poze mi le arati si mie te rog,printr-un msj privat sau iti voi da id-ul de mess,cum preferi te pup si ma bucur pt tine ca ai terminat cu bine,acush vine randul meu si sunt plina de emotii.astept pozici ,sa mai vorbim bafta

Inregistrat
    15.11.2010

incerc sa trimit 10 mesaajeca sa trimit mesaj privat

Inregistrat
    15.11.2010

nu am alergat dupa ospatari...au fost unele desincronizari la sosirea invitatilor..dar a fost ok

Inregistrat
    15.11.2010

noi am dat meniul pe la 20:30 ca aveam lume venita de la 14:00 si le era foame

Inregistrat
    15.11.2010

bineinteles ca in accelasi timp veneau si invitati si ospatarii erau ocupati cu aperitivele

Inregistrat
    15.11.2010

Wink Re: Ellero

si am mai luat noi in brate tava cu piscoturi, a fost comic si fain

Pagina 1 din 2 12 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us