Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 22

Subiect: Meniul de nunta

Inregistrat
    15.02.2011

Implicit Meniul de nunta

Meniu traditonal/ prajituri/ fantana ciocolata/ fructe pt masa/ cu ce inlocuim piscoturile????

Inregistrat
    15.02.2011

Implicit Re: Meniul de nunta

Citat Postat de cypyuty Vezi mesajul
    Meniu traditonal/ prajituri/ fantana ciocolata/ fructe pt masa/ cu ce inlocuim piscoturile????
    Ca sa incep cu parerea mea daca tot am deschis acest subiect...meniul il vreau traditional,imi place ideea cu fantana de ciocolata si cat mai multe fructe(unele sculptate frumos),fructe pe masa nu stiu daca isi mai au rostul daca o sa aleg fantana de cioc. cu fructele iar la ideea de a inlocui piscoturile am gasit ceva la miresicile de pe forum...sa-mi ziceti parerea voastra...o sa atasez o poza cu ideea unei miresici din bucuresti parca
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    29.09.2010

Citat Postat de cypyuty Vezi mesajul
    Ca sa incep cu parerea mea daca tot am deschis acest subiect...meniul il vreau traditional,imi place ideea cu fantana de ciocolata si cat mai multe fructe(unele sculptate frumos),fructe pe masa nu stiu daca isi mai au rostul daca o sa aleg fantana de cioc. cu fructele iar la ideea de a inlocui piscoturile am gasit ceva la miresicile de pe forum...sa-mi ziceti parerea voastra...o sa atasez o poza cu ideea unei miresici din bucuresti parca

Si eu vreau meniu traditional...dar sincer nu vreau fantana de ciocolata ca am fost la nunti care aveau si nu am mancat un fruct de aceea vreau mai mult sa fie fructele pe masa ca sa poata lua omu, eu cum fac si toamna o sa am fructe, iar la sampanie ma incanta ideea ce ai pus tu dar la tine merge ca ai in iunie eu ma gandeam sampanie simpla...

Inregistrat
    17.01.2011

Citat Postat de chimista Vezi mesajul
    si eu vreau meniu traditional...dar sincer nu vreau fantana de ciocolata ca am fost la nunti care aveau si nu am mancat un fruct de aceea vreau mai mult sa fie fructele pe masa ca sa poata lua omu, eu cum fac si toamna o sa am fructe, iar la sampanie ma incanta ideea ce ai pus tu dar la tine merge ca ai in iunie eu ma gandeam sampanie simpla...

da si eu am aceeasi parere pt ca am auzit de multe ori ca fantanile de ciocolata nu sunt asa de ok. Si la mine voi avea fructele tot pe masa.

Inregistrat
    25.07.2009

Citat Postat de elia01 Vezi mesajul
    da si eu am aceeasi parere pt ca am auzit de multe ori ca fantanile de ciocolata nu sunt asa de ok. Si la mine voi avea fructele tot pe masa.
    Sa stiti ca eu am avut fantana de ciocolata si a fost mai mult decat ok. Si sa nu va ganditi ca o aveti degeaba, ca nu e asa. Eu am crezut ca nu prea se va atinge nimeni de ea, dar sincer facusera coada invitatii la fantana. Am ramas uimita

Inregistrat
    29.09.2010

[QUOTE=Miozotis;4035469]Sa stiti ca eu am avut fantana de ciocolata si a fost mai mult decat ok. Si sa nu va ganditi ca o aveti degeaba, ca nu e asa. Eu am crezut ca nu prea se va atinge nimeni de ea, dar sincer facusera coada invitatii la fantana. Am ramas uimita [/QUOTE

Apropo de meniu eu inca nu stiu ce sa dau la aperitiv cald.Voi ce aveti?

Inregistrat
    09.01.2011

[QUOTE=chimista;4036895]
    Citat Postat de Miozotis Vezi mesajul
    Sa stiti ca eu am avut fantana de ciocolata si a fost mai mult decat ok. Si sa nu va ganditi ca o aveti degeaba, ca nu e asa. Eu am crezut ca nu prea se va atinge nimeni de ea, dar sincer facusera coada invitatii la fantana. Am ramas uimita [/QUOTE

Apropo de meniu eu inca nu stiu ce sa dau la aperitiv cald.Voi ce aveti?

peste cu legume?

Inregistrat
    21.02.2010

buna fetelor.si eu o sa ma nunta anul acesta.eu o sa am pastrav cu mamaliguta si cu lamaie.

Pagina 1 din 3 123 UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us