Pagina 2 din 85 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 678

Subiect: Pregatirile miresicilor de MAI 2012

Inregistrat
    07.09.2009

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de MAI 2012

Bine ati venit!
    In leg cu bugetul, am facut asa niste calcule preliminarii si cred ca o sa ne ajunga undeva intre 15 si 20 mii de euro, depinde de diversi factori.

Inregistrat
    16.11.2009

Hello fetele noi! Va asteptam pe topicul mare. Nu e devreme sa va faceti planuri. E mai bine asa pt ca puteti sa suportati mai bine costurile.

Inregistrat
    20.02.2011

Citat Postat de MissSwan Vezi mesajul
    Bine ati venit!
    In leg cu bugetul, am facut asa niste calcule preliminarii si cred ca o sa ne ajunga undeva intre 15 si 20 mii de euro, depinde de diversi factori.
    si eu cam tot pe acolo... in jur de 60 000 lei, cam asa...

Inregistrat
    18.03.2011

Wink Re: Pregatirile miresicilor de MAI 2012

Salut si eu sunt miresica de mai Nu am facut nimic concret in legatura cu organizarea, doar planuri, studii de piata si cam atat vroiam sa va intreb daca v-ati hotarat asupra culorilor din decoratiunile salii. Avand in vedere ca e primavara cand vom face nuntile, la ce culori v-ati gandit? Sau o anumita tematica? Multumesc.

Inregistrat
    18.08.2010

Citat Postat de Ionyki Vezi mesajul
    Avand in vedere ca e primavara cand vom face nuntile, la ce culori v-ati gandit?
    The sky is the limit . Ce sa spun, pentru mine nu conteaza neaparat ca e o anumita luna (mai ales ca va fi spre sfarsit de mai), ci probabil ce ne va inspira mai tare in functie de cum arata sala, de cum va arata rochia mea, de cat de complicat si scump va fi de realizat si probabil si de altele la care inca nu m-am gandit . Cert e ca nu vreau sa plec la drum cu o idee prestabilita, mai ales ca mai sunt multe de stabilit inainte.

Inregistrat
    07.09.2009

Citat Postat de Ionyki Vezi mesajul
    Salut si eu sunt miresica de mai Nu am facut nimic concret in legatura cu organizarea, doar planuri, studii de piata si cam atat vroiam sa va intreb daca v-ati hotarat asupra culorilor din decoratiunile salii. Avand in vedere ca e primavara cand vom face nuntile, la ce culori v-ati gandit? Sau o anumita tematica? Multumesc.
    Eu in principal vreau sa combin mov cu fuchsia si cu roz pal, sau mov cu lila si fuchsia. Sau toate 4 ca merg. Mai vedem la fata locului. Tematica va fi Anglia Regency (Jane Austen ), vom tine cont de asta la rochia mea, costumul lui, decoratiuni, invitatii, si meniu cat de cat (in sensul ca vom renunta la sarmale).

Inregistrat
    27.02.2011

Citat Postat de tini Vezi mesajul
    Salut fetelor!

Si eu sunt o miresica de 2012 si vreau sa va spun in primul rand spor la pregatiri! Eu am rezolvat pana acum cu localul, foto, video si muzica. Voi cum sunteti?
    ooo...ce harnici sunteti, noi am rezervat doar sala si suntem in cautare de dj...

Inregistrat
    20.02.2011

Nu m-am gandit inca la culori... asta o las pe anul viitor. In principiu vreau sa vad ce vor si fetele (domnisoarele) pentru rochia lor si sa incerc cumva sa fac si sala la fel... Dupa cum ma gandesc eu va merge ceva pe mov (nunta mea ideala va fi cu negru, deci poate mov cu negru) si tematica va fi ceva vintage (mov cu crem, roz pal cu crem, smtg like that)... inca nu m-am hotarat, in functie de ce pot sa fac eu si ce mai gasesc... pana anul viitor mai este muuult

Pagina 2 din 85 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us