Pagina 85 din 85 PrimulPrimul ... 3575838485
Rezultate de la 673 la 678 din 678

Subiect: Pregatirile miresicilor de MAI 2012

Inregistrat
    12.08.2011

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de MAI 2012

Citat Postat de MissSwan Vezi mesajul
    Multumesc din suflet, Risha! Casa de piatra si tie! Si mie mi-a placut nunta voastra pt ca la fel ca si noi ati facut ce v-ati dorit voi, fara compromisuri.
    Aici n-am pus poze cu buchetul si tortul decorat.
    Miss atat tortul cat si buchetul sunt de vis. Felicitari pt alegerea facuta! Big like!

Inregistrat
    12.08.2011

Fetelor, s-a dus luna noastra. Mi-am dat seama ca aici nu am scris nimic, dar cred ca ati citit deja pe la celelalte topicuri. In cateva randuri, nunta a iesit perfect, am avut parte de cea mai minunata echipa "tehnica", cele mai frumoase flori si decoratiuni, cel mai adorabil si gustos tort, iar de restaurant nu mai are rost sa comentez. S-a dansat pana la 5:30, am avut invitati care nu se indurau sa plece.
    Ah, si cred ca am uitat sa mentionez de spa. Am fost vineri seara la Eden Spa de la Grand Hotel Continental si a fost una dintre cele mai bune decizii pe care le puteam lua. M-a relaxat complet, a durat totul vreo 3 ore, jumatate scrub si impachetare corporala, urmata de masaj de relaxare, si restul tratament facial cu exfoliere, masaj si masca. M-am simtit ca o printesa!
    In luna de miere din Madeira totul a fost sublim, am povestit si pus poze la topicul dedicat Portugaliei.
    In semnatura am adaugat fotografiile de la sedinta prewedding.
    Abia acum am vazut pozele astea. Florile sunt de vis iar voi ati fost niste scumpi . Casa de piatra Miss si felicitari inca odata pt intreaga organizare!!! Pupici

Inregistrat
    18.01.2012

Multumesc din suflet, Risha! Casa de piatra si tie! Si mie mi-a placut nunta voastra pt ca la fel ca si noi ati facut ce v-ati dorit voi, fara compromisuri.
    Aici n-am pus poze cu buchetul si tortul decorat.

Vai ce tort frumos , parca ti-e mila sa-l tai !

Inregistrat
    07.09.2009

Citat Postat de angelinne_19 Vezi mesajul
    Abia acum am vazut pozele astea. Florile sunt de vis iar voi ati fost niste scumpi . Casa de piatra Miss si felicitari inca odata pt intreaga organizare!!! Pupici
    Multumesc din suflet, scuze ca raspund asa tarziu, n-am mai intrat pe topic. Si mie mi-a placut tare mult nunta voastra! Cred ca am fost o generatie de mai care s-a ridicat la inaltimea asteptarilor din toate punctele de vedere. Azi m-a pocnit nostalgia cand am realizat ca implinim o luna de la nunta si deja a trecut perioada noastra.

Inregistrat
    12.08.2011

Multumesc din suflet, scuze ca raspund asa tarziu, n-am mai intrat pe topic. Si mie mi-a placut tare mult nunta voastra! Cred ca am fost o generatie de mai care s-a ridicat la inaltimea asteptarilor din toate punctele de vedere. Azi m-a pocnit nostalgia cand am realizat ca implinim o luna de la nunta si deja a trecut perioada noastra.

Multumesc mult !!!! Off ca bine zici cu nostalgia asta!!! Eu nu am mai intrat de 2 zile...ca la mine 19 a fost nostalgic rau: ziua mea, 1 an de cand a intrat catelusul in familie si 1 luna de la nunta...drept dovada..2 zile stand by!!!! Acum am vazut si pozele de la nunta...si ma apuca si mai tare nostalgia ca noi nu le avem inca... Ati fost f frumosi, de flori nu mai vorbesc...dar cel mai si cel mai tare mi-a placut ca v-ati distrat copios...mai ales pe ROCK!!!! Si apropo ar trebui sa facem schimb de nr de telefon...ca am vazut ca veniti la Londra...poate iesim la un suc Te pup

Inregistrat
    07.09.2009

Citat Postat de angelinne_19 Vezi mesajul
    Multumesc mult !!!! Off ca bine zici cu nostalgia asta!!! Eu nu am mai intrat de 2 zile...ca la mine 19 a fost nostalgic rau: ziua mea, 1 an de cand a intrat catelusul in familie si 1 luna de la nunta...drept dovada..2 zile stand by!!!! Acum am vazut si pozele de la nunta...si ma apuca si mai tare nostalgia ca noi nu le avem inca... Ati fost f frumosi, de flori nu mai vorbesc...dar cel mai si cel mai tare mi-a placut ca v-ati distrat copios...mai ales pe ROCK!!!! Si apropo ar trebui sa facem schimb de nr de telefon...ca am vazut ca veniti la Londra...poate iesim la un suc Te pup
    Merci frumos! A fost intr-adevar distractie mare intre prieteni, abia astept filmarea. Sunt sigura ca si fotografiile voastre vor fi super! O sa iti trimit pm cu numarul de tel.

Pagina 85 din 85 PrimulPrimul ... 3575838485

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us