Pagina 1 din 85 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 678

Subiect: Pregatirile miresicilor de MAI 2012

Inregistrat
    07.09.2009

Implicit Pregatirile miresicilor de MAI 2012

Deoarece avem si noi subforum propriu, deschid primul topic, dedicat miresicilor de mai 2012, unde sa discutam tot ce este legat de nunta, pregatiri, detalii specifice nuntilor din luna mai etc. Le invit si pe miresicile din celelalte luni sa-si deschida topicurile aferente!

Inregistrat
    27.09.2010

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de MAI 2012

Citat Postat de MissSwan Vezi mesajul
    Deoarece avem si noi subforum propriu, deschid primul topic, dedicat miresicilor de mai 2012, unde sa discutam tot ce este legat de nunta, pregatiri, detalii specifice nuntilor din luna mai etc. Le invit si pe miresicile din celelalte luni sa-si deschida topicurile aferente!
    Ohhh, ce surpriza placuta...
    Cum eu sunt cam singura miresica de Aprilie 2012, am sa ma alatur celor de Mai 2012...evident daca ma primiti

Inregistrat
    07.09.2009

Sigur ca te primim, insa poti deschide oricum topicul si cand mai apar miresici de aprilie il vor vedea.

Inregistrat
    27.02.2011

Salut! Si eu am nunta in mai 2012. Ati inceput sa cautati rochii? (la modul concret, nu virtual) Eu am dat o tura prin Cluj, nu la foarte multe magazine, nu ca sa cumpar ci ca sa imi fac o idee. Am fost cam dezamagita, mai mult de vanzatoare decat de rochii, a trebuit sa mint dupa vreo 2 magazine ca am nunta in iulie anul acesta ca sa ma bage cineva in seama la primele magazine cand auzeau femeile alea ca ma marit in mai 2012 ziceau: "va dam o carte de vizita, sa va uitati pe site, sa ne mai cautati..."

Inregistrat
    07.09.2009

Bine ai venit! Eu nu m-am uitat decat virtual si prin reviste. Stiu ce stil vreau si sunt destul de convinsa si la modelul propriu-zis. Prin vara o sa incep sa fac o lista cu ce imi mai place si ma apuc sa trimit mail-uri iar prin oct-nov o sa merg la probat si o sa dau comanda.

Inregistrat
    27.02.2011

Clar ca mai e timp berechet. Daca sunt mirese de 2012 din Cluj si cunosc croitori care sa faca rochii foarte frumoase sa nu ezite sa dea detalii, eu am respins initial ideea de a imi comanda rochia, dar e o varianta si asta si trebuie studiata ma scuzati daca repet subiecte discutate deja dar nu am apucat sa citesc toate cele 200 de postari inainte sa ma apuc de scris...dar recuperez.

Inregistrat
    20.02.2011

Salut fetelor!

Si eu sunt o miresica de 2012 si vreau sa va spun in primul rand spor la pregatiri! Eu am rezolvat pana acum cu localul, foto, video si muzica. Voi cum sunteti?
    Ultima editare de tini : 15.03.2011 14:39:57

Inregistrat
    18.08.2010

Bine v-am gasit! Si eu ma abonez la mai 2012, dar drept sa spun inca nu am facut mai nimic. Adica abia ne gandim pe cine invitam . Ma gandesc ca totusi e devreme. Sper sa nu mi se para!

As avea o intrebare generala la voi: v-ati facut buget pentru nunta? Daca da, cam cat va ajunge?

Va pup!

Pagina 1 din 85 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us