Pagina 2 din 244 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 1949

Subiect: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2012

Inregistrat
    29.10.2010

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2012

Eu nu am fost pana acum la niciun targ,mi se pare muult prea devreme...La formatie nu ne-am hotarat nici noi,avem niste nunti in mai unde vom vedea mai multe...poate alegem ceva...Biserica si fotograful le vom alege la vara.

Noi facem nunta aici (Slatina): http://i1185.photobucket.com/albums/...v/dscn1167.jpg

Inregistrat
    21.10.2010

Citat Postat de dr_alinutza Vezi mesajul
    Eu nu am fost pana acum la niciun targ,mi se pare muult prea devreme...La formatie nu ne-am hotarat nici noi,avem niste nunti in mai unde vom vedea mai multe...poate alegem ceva...Biserica si fotograful le vom alege la vara.

Noi facem nunta aici (Slatina): http://i1185.photobucket.com/albums/...v/dscn1167.jpg

Arata superb...esti o norocoasa pentru ca sala iti permite orice tip de decoratiuni, orice combinatie de culori Felicitari!

Inregistrat
    11.01.2010

Citat Postat de dr_alinutza Vezi mesajul

superba sala seamana putintel cu sala in care fac eu nunta

Inregistrat
    06.03.2011

Buna dimineata miresici,

Ma alatur si eu voua ca viitoare miresica de septembrie 2012, mai exact pe 29 septembrie 2012. Momentan cautam restaurant , asa ca rog miresicile din Iasi care ne pot da sfaturi despre alegerea restaurantului sa nu ezite sa scrie
    Va doresc la toate o zi cat mai usoara.

Inregistrat
    21.10.2010

Citat Postat de encouted Vezi mesajul
    Buna dimineata miresici,

Ma alatur si eu voua ca viitoare miresica de septembrie 2012, mai exact pe 29 septembrie 2012. Momentan cautam restaurant , asa ca rog miresicile din Iasi care ne pot da sfaturi despre alegerea restaurantului sa nu ezite sa scrie
    Va doresc la toate o zi cat mai usoara.

Bine ai venit! Deocamdata mi se pare ca niciuna din miresicile de 2012 active pe forum nu este din Iasi parca....dar nu bag mana in foc. Oricum, eu te sfatuiesc sa tragi cu ochiul la topicul pe regiuni, la cel pentru Iasi si sa vezi ce restaurante si-au gasit fetele pe acolo...Pup

Uite, il gasesti aici : http://www.miresici.ro/forumdisplay.php?f=100

Inregistrat
    29.10.2010

Ma bucur ca va place sala mea.Intr-adevar am multe posibilitati de decorare si imi place ca e si foarte mare,are o capacitate de 500 de persoane.

Inregistrat
    06.03.2011

Smile Re: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2012

Nultumesc Cristina pentru urarile de bun venit
    Din pacate cam asa este, nu prea sunt miresici din Iasi, dar poate cu timpul cine stie mai apar cateva...
    Oricum intre timp mai trag cu ochiul si la voi, pentru sfaturi, sugestii pentru ca am observat ca sunteti foarte harnice
    Spor cu pregatitul si ne mai auzim...

Inregistrat
    21.10.2010

Citat Postat de encouted Vezi mesajul
    Nultumesc Cristina pentru urarile de bun venit
    Din pacate cam asa este, nu prea sunt miresici din Iasi, dar poate cu timpul cine stie mai apar cateva...
    Oricum intre timp mai trag cu ochiul si la voi, pentru sfaturi, sugestii pentru ca am observat ca sunteti foarte harnice
    Spor cu pregatitul si ne mai auzim...

Apar cu siguranta, suntem tot mai multe pe zi ce trece. Poti sa faci mult mai multe decat sa tragi cu ochiul, sa ne impartasesti si noua din ideile tale pentru nunta, cum ti-ai dori sa fie, iar pe off-topic te asteptam sa ne povestesti despre tine, despre miresoi, cum v-ati cunoscut etc etc etc

Pagina 2 din 244 PrimulPrimul 12341252102 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us