Pagina 1 din 244 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 1949

Subiect: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2012

Inregistrat
    21.10.2010

Implicit Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2012

Dragele mele miresici din luna septembrie anul 2012, va invit pe toate sa schimbam idei, poze si sa discutam pe marginea nuntii noastre si aici, pe langa topicul principal....sper sa fim cat mai multe si cat mai active si vorbarete...pup

Inregistrat
    11.01.2010

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de SEPTEMBRIE 2012

Citat Postat de Cristina888 Vezi mesajul
    Dragele mele miresici din luna septembrie anul 2012, va invit pe toate sa schimbam idei, poze si sa discutam pe marginea nuntii noastre si aici, pe langa topicul principal....sper sa fim cat mai multe si cat mai active si vorbarete...pup

buna cristina...m-am gandit sa ma alatur si eu miresicilor din septembrie sa nu te simti singurica.....cum merg pregatiriile???pupici multi

Inregistrat
    29.10.2010

Buna... si eu am tot in septembrie,pe 15.Sper sa fie vreme frumoasa.Noi avem pana acum doar restaurantul....si multe idei...

Inregistrat
    21.10.2010

Citat Postat de anomiss Vezi mesajul
    buna cristina...m-am gandit sa ma alatur si eu miresicilor din septembrie sa nu te simti singurica.....cum merg pregatiriile???pupici multi

Ce ma bucur ca nu mai sunt singurica pe aici Pupic

Alinutza, nici eu nu am mai multe stabilite in afara de restaurant, deocamdata sunt in cautare de formatie iar restul de la toamna incolo....pana atunci ma uit pe net, caut poze, idei etc. E prea devreme pentru toate celelalte chestii si chiar daca m-as hotari de acum la ceva, intr-un an jumate ma razgandesc sigur si apoi regret...

Inregistrat
    11.01.2010

Citat Postat de Cristina888 Vezi mesajul
    Ce ma bucur ca nu mai sunt singurica pe aici Pupic

Alinutza, nici eu nu am mai multe stabilite in afara de restaurant, deocamdata sunt in cautare de formatie iar restul de la toamna incolo....pana atunci ma uit pe net, caut poze, idei etc. E prea devreme pentru toate celelalte chestii si chiar daca m-as hotari de acum la ceva, intr-un an jumate ma razgandesc sigur si apoi regret...
    eu zic ca pana in septembrie avem timp de toate pregatariile si eu sunt in cautare de formatie si ma uit de foto-video la preturi acceptabile
    ati fost la targ Cristina,Alina???
    fetelor la ce restaurant faceti nunta???pupici...o saptamana usoara si frumoasa

Inregistrat
    21.10.2010

Citat Postat de anomiss Vezi mesajul
    eu zic ca pana in septembrie avem timp de toate pregatariile si eu sunt in cautare de formatie si ma uit de foto-video la preturi acceptabile
    ati fost la targ Cristina,Alina???
    fetelor la ce restaurant faceti nunta???pupici...o saptamana usoara si frumoasa

Si eu sunt in cautare de formatie. De fapt, m-as fi decis pana acum daca una dintre formatiile care ne plac noua nu ar fi avut primul eveniment la care sa ii putem vedea tocmai la sf lui mai; nu vreau sa iau nicio hotarare in privinta asta pana nu ii vad si pe ei...sper doar ca ceilalti sa nu fie ocupati pana atunci, in cazul in care nu ne vom hotari la astia de care va ziceam ca asteptam sa-i vedem...

Referitor la targuri, am fost la 2 cu viitoarea mea nasa ( ea are nunta vara asta in august ) sa isi caute rochita, pantofi, voal etc si spre marea mea dezamagire nu am vazut nicio rochita care sa spun ca este wow, iar restul expozantilor m-au cam dezamagit...

In ceea ce priveste restaurantul, noi ne-am hotarit la o sala de evenimente din zona Pipera-Tunari, unde pe langa faptul ca am gasit genul de local pe care ni-l doream, am dat de niste oameni extraordinari de deschisi si comunicativi care ne-au cucerit. Singura mea strangere de inima referitoare la local este faptul ca sala este decorata cu rosu ( mocheta este un rosu foarte puternic ) si cu crem ( tapetul ), ceea ce ma limiteaza foarte mult la decoratiuni ( cromatic ma refer.....as fi vrut sa imi decorez alb imaculat iar florile si alte mici detalii sa fie pe mov...) dar asta e...m-am resemnat

Numele restaurantului in gasesti in coltul din dreapta al postarii, unde sunt inregistrate detaliile nuntii...

P.S. - apropo de foto-video, pe mine m-au cucerit pozele facute de fotograful de care s-a vorbit pe topicul principal de miresici 2012 in ultimele zile...insa daca il iau pe el si video separat cred ca ma duc aproape de 1300-1400 euro, mult mai mult decat as vrea eu sa dau ( maxim 1000 euro ambele )
    Ultima editare de Cristina888 : 14.03.2011 09:06:17

Inregistrat
    07.02.2011

Salutare....eu am nunta pe 25 august 2012 , ma primiti si pe mine in grupul vostru ? :P

Inregistrat
    21.10.2010

Citat Postat de selenuk18 Vezi mesajul
    Salutare....eu am nunta pe 25 august 2012 , ma primiti si pe mine in grupul vostru ? :P

Te primim binenteles cu bratele deschise si aici, si pe topicul general si ( vorbesc in numele miresicilor de august, sper sa nu se supere ) pe topicul dedicat nuntilor ce au loc in luna august

Pagina 1 din 244 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us