Pagina 2 din 74 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 592

Subiect: Pregatirile miresicilor de AUGUST 2012

Inregistrat
    17.10.2009

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de AUGUST 2012

Citat Postat de OlivT Vezi mesajul
    IDEI multe,multe si aici la mine
    Sa speram ca vom reusi sa punem cat mai multe in aplicare.

Inregistrat
    07.02.2011

Hey, si eu tot pe 18 august, vad ca suntem deja cateva miresici adunate .
    Deja ma iau emotiile cand ma gandesc ca voi fi o miresica... mai ales din cauza pregatirilor, cate avem deja pe cap...pff...multe planuri, idei... Cu restaurantul am rezolvat, am gasit, am semnat contractul, urmeaza restu...un lung sir .
    Va pup si spor.

Inregistrat
    22.01.2011

Si eu am reusit sa rezerv restaurantul pana acum. Urmeaza restul, iar pentru idei inca mai caut, de fiecare data cand vad altceva care imi place imi vin alte si alte idei. Dar am suficient timp sa ma hotarasc la detalii pana atunci.

Inregistrat
    17.10.2009

Citat Postat de lexxx Vezi mesajul
    Hey, si eu tot pe 18 august, vad ca suntem deja cateva miresici adunate .
    Deja ma iau emotiile cand ma gandesc ca voi fi o miresica... mai ales din cauza pregatirilor, cate avem deja pe cap...pff...multe planuri, idei... Cu restaurantul am rezolvat, am gasit, am semnat contractul, urmeaza restu...un lung sir .
    Va pup si spor.
    Eu inca emotii nu am. Mai mult nervi cand vad ca nu iese ceva cum vreau eu. Dar toate se rezolva pana la urma. Deja nici nu mai stiu de cate ori am zis ca nu mai fac nici o nunta si asta e doar inceputul ca deocamdata nu avem decat restaurantul.

Inregistrat
    17.10.2009

Citat Postat de iolanda_elena Vezi mesajul
    Si eu am reusit sa rezerv restaurantul pana acum. Urmeaza restul, iar pentru idei inca mai caut, de fiecare data cand vad altceva care imi place imi vin alte si alte idei. Dar am suficient timp sa ma hotarasc la detalii pana atunci.
    Si eu patesc acelasi lucru cu ideile care tot vin si trebuie sa fac o triere sa vad pe care le pun in practica si pe care nu.

Implicit

Eu am gasit si formatie/lautari mai am de dat doar avansul sa stiu ca sunt ai mei. apoi usor usor o sa incep cu biserica si foto-video....

Aaaa...iar maine ma duc la un targ ce se desfasoara la mine in oras. Sa vad ce-mi face cu ochiul
    Ultima editare de MissSwan : 25.03.2011 14:27:00

Inregistrat
    11.11.2010

Si eu tot 18/08.Pana acum am doar restaurantul si nasii.O sa vorbim cu lautarii in saptamanile ce urmeaza.La mine in Craiova a fost un targ acum cateva saptamani de care nu am fost foarte incantata!S-a pus accent foarte mare pe accesorii si aranjamente!Fetelor va doresc spor la pregatiri!pup...

Inregistrat
    25.01.2011

Eu nasi nu reusesc sa gasesc. As vrea si o pereche mai tanara...sa am ce vorbi cu ei. Acu sunt in cautare de fotograf ca am inteles ca si asta trebuie aranjata tot cu vreun an inainte ca cei buni se iau repede. Oricum mi se pare ca timpul trece foarte repede si sunt o groaza de detalii de pus la punct...

Pagina 2 din 74 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us