Pagina 3 din 74 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 17 la 24 din 592

Subiect: Pregatirile miresicilor de AUGUST 2012

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de AUGUST 2012

restaurant- avem
    foto/video- avem
    biserica- avem
    dj- avem
    formatie- inca..tot nu am
    nasi- inca nu ne-am intalnit cu ei ca's prin Italia

Inregistrat
    07.02.2011

noi avem restaurant, formatie si nasi ...foto-video inca nu am gasit, parca e mai dificil ca toate de ales is asa de multi si chiar nu am idee pe cine sa iau. Cu firma de amenajari cam prin vara am sa vad, am cate care imi plac dar mai las putin. Iar biserica stim care o dorim, ar trebui sa vorbim totusi sa ne programam.
    Va pup si spor in continuare.

"lexxx
    Re: Pregatirile miresicilor de AUGUST 2012
    noi avem restaurant, formatie si nasi ...foto-video inca nu am gasit, parca e mai dificil ca toate de ales is asa de multi si chiar nu am idee pe cine sa iau. Cu firma de amenajari cam prin vara am sa vad, am cate care imi plac dar mai las putin. Iar biserica stim care o dorim, ar trebui sa vorbim totusi sa ne programam.
    Va pup si spor in continuare."

Nu ar trebui sa intarzii foarte mult nici cu biserica, bine, acuma depinde si de biserica, daca este una foarte cautata, trebuie mers din timp pentru a va programa la ora care doriti voi.
    Eu cred ca am rezolvat si formatia, dar pana nu ma intalnesc sa dau avansul nu mai zic hop pana nu sar gardu

Inregistrat
    22.01.2011

Mireselor de august, nu mai ziceti nimic? Eu am rezolvat si cu formatia, am facut contractul si m-am mai linistit un pic. Deja caut combinatii de culori si modele de invitatii, marturii.....M-am apucat de origamii sa vad daca sunt priceputa sa imi fac singura marturiile

Inregistrat
    21.10.2010

Citat Postat de iolanda_elena Vezi mesajul
    Mireselor de august, nu mai ziceti nimic? Eu am rezolvat si cu formatia, am facut contractul si m-am mai linistit un pic. Deja caut combinatii de culori si modele de invitatii, marturii.....M-am apucat de origamii sa vad daca sunt priceputa sa imi fac singura marturiile

La ce formatie te-ai hotarat?

Inregistrat
    17.10.2009

Citat Postat de iolanda_elena Vezi mesajul
    Eu nu am mai facut nimic... pana acum am doar restaurantul, nasii, starostele si borcanasele pentru marturii. Momentan sunt prinsa cu licenta, proiecte si de astea. Dar va trece si perioada asta ( sa speram cu bine) si atunci voi avea timp sa ma ocup de toate. Noi inca nu ne-am hotarat daca sa facem cununia civila anul acesta sau la anul.

Inregistrat
    18.04.2011

Buna,
    salutari tuturor miresicilor si Paste Fericit!!!!!
    si noi avem nunta anul viitor in august...inca nu stim sigur data 18 sau 25, depinde de restaurant.
    pana acum avem formatia. dar avem pb cu locatia din cauza nr de invitati in jur de 300.voi stiti un restaurant sau o pensiune cu aceasta capacitate in Rm Sarat sau imprejurimi? si cum sunt serviciile oferite?
    Va multumesc.
    Pupici .

P.S. pun multe iconite...imi plac .

Dragele mele, si eu va urez Paste Fericit si sper ca fiecare dintre voi s-a bucurat de perioada aceasta.

Legat de oile noastre oficial am terminat de dat avans la restaurant,formatie,cameraman,fotograf si biserica pentru evenimentul de anul viitor din august. Si am deja avansul dat la restaurant, dj, cameraman si fotograf pentru cununia civila de anul acesta in septembrie

Pagina 3 din 74 PrimulPrimul 123451353 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us