Pagina 1 din 74 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 592

Subiect: Pregatirile miresicilor de AUGUST 2012

Inregistrat
    17.10.2009

Implicit Pregatirile miresicilor de AUGUST 2012

Am deschis si subiectul pt luna August. Va astept pe toate miresicile de August 2012 cu cat mai multe idei si discutii.

Inregistrat
    25.01.2011

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de AUGUST 2012

buna! eu am nunta in 18 august 2012 :d. am vazut ca esti din cluj. eu sunt in ultimu an la facultate in cluj dar nunta o am in suceava. ai ceva sugestii de magazine unde as putea gasi rochii de mireasa? oricum rochia o voi lua din cluj da nu stiu de unde sa incep. pana acum avem rezervate restaurantul si formatia. tu cum stai cu pregatirile?

Inregistrat
    17.10.2009

Citat Postat de andreea_l Vezi mesajul
    buna! eu am nunta in 18 august 2012 :d. am vazut ca esti din cluj. eu sunt in ultimu an la facultate in cluj dar nunta o am in suceava. ai ceva sugestii de magazine unde as putea gasi rochii de mireasa? oricum rochia o voi lua din cluj da nu stiu de unde sa incep. pana acum avem rezervate restaurantul si formatia. tu cum stai cu pregatirile?
    Si eu am nunta tot in 18 august. Sunt multe magazine cu rochii de mireasa in cluj. Daca dai un search pe google o sa gasesti. Sunt doua pe 21 decembrie, vis-a-vis de Orange, vreo 4 pe straduta din spatele magazinului Central (Str. Cotita), chiar si in central la Alb&Negru, unul in Piata Muzeului (vis-a-vis de Liceul de Muzica). Cam astea imi vin acum in minte. Noi pana acum avem doar restaurantul rezervat, am vorbit cu starostele si sper k saptamana aceasta sa ne intalnim sa ii dam avansul. In rest suntem in faza de cautari.

hey, si eu tot pe 18 august voi avea nunta si pana acuma am dat doar avansul la restaurant. cat despre rochita am gasit un model care imi place mult, mult...atasez poza
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    17.10.2009

Citat Postat de OlivT Vezi mesajul
    hey, si eu tot pe 18 august voi avea nunta si pana acuma am dat doar avansul la restaurant. cat despre rochita am gasit un model care imi place mult, mult...atasez poza
    Se pare ca vom fi multe miresici pe 18 august. Frumoasa rochita postata de tine.

Inregistrat
    18.02.2011

Citat Postat de LucianaIoana Vezi mesajul
    Se pare ca vom fi multe miresici pe 18 august. Frumoasa rochita postata de tine.
    Ce draguuuuut!!! Eu am nunta pe 25 august. Pana acum am doar restaurantul si formatia. Voi cum mai stati cu pregatirile?

Inregistrat
    17.10.2009

Citat Postat de monelu Vezi mesajul
    Ce draguuuuut!!! Eu am nunta pe 25 august. Pana acum am doar restaurantul si formatia. Voi cum mai stati cu pregatirile?
    Eu am doar restaurantul pana acum. In rest doar idei despre cum si ce as vrea.

IDEI multe,multe si aici la mine

Pagina 1 din 74 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us