Pagina 2 din 54 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 9 la 16 din 430

Subiect: Pregatirile miresicilor de APRILIE 2012

Inregistrat
    27.09.2010

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de APRILIE 2012

Citat Postat de GiorgianaS Vezi mesajul
    sa fie
    pai..am ales sala, am platit avansul- prima rata, apoi am ales formatia, si cam atat
    cred ca e prea devreme sa ma apuc sa caut rochii si torturi si invitatii...
    bine, de cautat pe net am cautat o gramada, dar mai avem timp de batut in cuie celelalte chestii :P ce e cel mai important am hotarat :P

cam la fel stam si noi...am mai adunat si ceva oferte pt foto si decoratiuni sala, avem favoriti la ambele categorii dar nu am incheiat inca contracte cu ei...
    si eu zic ca e devreme pt cumparat rochie....clar ca am cautat o gramada pe net...chiar stiu si cam ce vreau dar nu am probat inca nimic....prin toamna ma apuc...

Inregistrat
    22.04.2010

Ma alatur si eu grupului miresicilor de aprilie 2012 . Pentru mine data nu are vreo semnificatie. A fost sa zic asa convenabila. Am vrut in mai, dar m-am confruntat cu opozitia hotarata a mamei mele (nu e bine domne), in iunie are nunta un var , iar in iulie-august numai mireasa sa nu fi pe caldurile alea ...

Inregistrat
    27.09.2010

Citat Postat de atenutza Vezi mesajul
    Ma alatur si eu grupului miresicilor de aprilie 2012 . Pentru mine data nu are vreo semnificatie. A fost sa zic asa convenabila. Am vrut in mai, dar m-am confruntat cu opozitia hotarata a mamei mele (nu e bine domne), in iunie are nunta un var , iar in iulie-august numai mireasa sa nu fi pe caldurile alea ...
    Bine ai venit
    Si eu care credeam ca voi cam singuratica printre miresici in 28.04....
    ma bucur ca ne tot inmultim

fetelor, sa va treceti si pe lista miresicilor de 2012

Inregistrat
    26.04.2011

Buna seara...
    Si eu tot in aprilie pe 28 o sa am cununia religioasa, dar la Buzau. Voi v-ati facut deja rezervarea la restaurant sa inteleg? Noi ne-am decis in aceasta dimineatza, avand cununia civila pe 30 aprilie 2011, adica in 3 zile, voi deveni DOAMNA.

Inregistrat
    27.09.2010

Citat Postat de ryiana Vezi mesajul
    Buna seara...
    Si eu tot in aprilie pe 28 o sa am cununia religioasa, dar la Buzau. Voi v-ati facut deja rezervarea la restaurant sa inteleg? Noi ne-am decis in aceasta dimineatza, avand cununia civila pe 30 aprilie 2011, adica in 3 zile, voi deveni DOAMNA.
    Felicitari pentru cununia civila si bine ai venit in randul nostru (celor cu nunta in 28.04.2012)....
    Da, rezervarea am facut-o

apropo...de maine incepe numaratoarea inversa pentru noi toate.....1 AN pana la NUNTA

Inregistrat
    03.03.2011

Citat Postat de happybride84 Vezi mesajul
    Felicitari pentru cununia civila si bine ai venit in randul nostru (celor cu nunta in 28.04.2012)....
    Da, rezervarea am facut-o

apropo...de maine incepe numaratoarea inversa pentru noi toate.....1 AN pana la NUNTA

daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... sa vedeti ce repede o sa treaca timpul asta
    le: am platit si a doua rata de la avans: un pas inainte :P Apropo, cam ce avans ati dat voi la restaurant? Noi am platit 1500 lei- mult, putin?
    Ultima editare de GiorgianaS : 01.05.2011 02:08:03
    Miresica de 2012

Make a pregnancy ticker

Ii multumim lui DD pt minune si il rugam sa aiba grija de noi!

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003907932424 - most woderful love :X

Inregistrat
    27.09.2010

Citat Postat de GiorgianaS Vezi mesajul
    daaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.... sa vedeti ce repede o sa treaca timpul asta
    le: am platit si a doua rata de la avans: un pas inainte :P Apropo, cam ce avans ati dat voi la restaurant? Noi am platit 1500 lei- mult, putin?
    noi am dat 2000 ron...nu stiu daca o fi mult sau putin....cred ca pe aici se cam invarte avansul 1500-2000....
    La altceva ati mai dat avansul?

Inregistrat
    03.03.2011

Citat Postat de happybride84 Vezi mesajul
    noi am dat 2000 ron...nu stiu daca o fi mult sau putin....cred ca pe aici se cam invarte avansul 1500-2000....
    La altceva ati mai dat avansul?
    nu am mai dat avans inca la nimic...ne`am intalnit cu formatia acum vreo luna si am ramas ca o sa dam avans in curand,,,acum stam putin pe ganduri, ne`au cerut 5200 ron. O sa vedem si cu asta... Azi ne`am ales modelul de verighete si tre sa vedem daca le facem la comanda si unde. Voi ati mai progresat? Pupici si mult spor
    Miresica de 2012

Make a pregnancy ticker

Ii multumim lui DD pt minune si il rugam sa aiba grija de noi!

http://www.facebook.com/profile.php?id=100003907932424 - most woderful love :X

Pagina 2 din 54 PrimulPrimul 12341252 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us