Pagina 1 din 54 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 430

Subiect: Pregatirile miresicilor de APRILIE 2012

Inregistrat
    27.09.2010

Implicit Pregatirile miresicilor de APRILIE 2012

Chiar daca momentan sunt cam singura miresica de aprilie ma gandeam totusi sa deschid topicul...poate mai apare cineva sa-mi tina de urat
    Va astept fetelor.......

Inregistrat
    29.12.2010

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de APRILIE 2012

Draguto, se pare ca ne maritam in aceeasi zi!
    Cum v-ati hotarat la aceasta data? Stiu ca e singura din aprilie, prima dupa marele post.
    Ati primit vreo reducere de la restaurant?

Pupici!

Inregistrat
    27.09.2010

Citat Postat de Sigurros Vezi mesajul
    Draguto, se pare ca ne maritam in aceeasi zi!
    Cum v-ati hotarat la aceasta data? Stiu ca e singura din aprilie, prima dupa marele post.
    Ati primit vreo reducere de la restaurant?

Pupici!
    )) foarte tare....
    nu, chiar nu avem reducere...din contra, noi am tinut foarte mult la aceasta data pt ca tot in 28.04. (cu ceva ani in urma) am avut si prima intalnire...
    tu cum de ai ales aceasta data?

si apropo...chiar ma bucur ca avem nunta in aceeasi zi....

Inregistrat
    29.12.2010

noi vroiam undeva in iunie (datele relevante pentru noi sunt prin noiembrie - prima intalnire, first kiss etc, asa ca nu ne-am mai batut capul cu sincronizarea), insa restaurantul unde voiam noi nu mai avea nimic liber.
    apoi am intrebat de 28 apr, stiind ca acolo se faceau reduceri in 2011 pentru perioada ianuarie-aprilie; nu stiam insa nimic de 2012.. din fericire, era liber, si chiar ne-au facut o oferta super tentanta pt 2012.

asa ca la noi a fost random, dar si cu bani mai putini, spre norocul nostru.

sper sa avem o zi de 28 insorita, frumoasa si norocoasa!

Inregistrat
    03.03.2011

Ma alatur si eu voua... si tot in 28 ! si la noi 28 e o zi cu importanta...facem 5 ani de cand suntem impreuna :P

Inregistrat
    10.09.2010

in cazul il care facem pe 20 aprilie 2012, ma alatur si eu voua.. defapt, 28 aprilie e singura zi din aceasta luna cand se fac nunti.. hehe.. noi inca nu suntem siguri asupra datei.. defapt nu suntem siguri de absolut nimic... nici de restaurant, nici de formatie.. de nimic... tot schimbam datele ca pe sosete si poate o vom face in cu totul si cu totul alta data. pup

Inregistrat
    27.09.2010

Implicit

Citat Postat de GiorgianaS Vezi mesajul
    Ma alatur si eu voua... si tot in 28 ! si la noi 28 e o zi cu importanta...facem 5 ani de cand suntem impreuna :P
    Bine ai venit! Ma bucur ca suntem mai multe cu aceeasi data (singura disponibila in aprilie 2012)

Se pare ca pe langa data nuntii pe care o avem in comun mai avem si semnificatie acestei date de 28.04. in comun....

sa fie cu noroc

Avand in vedere ca pana acum suntem cam primele miresici din 2012, voi cum stati cu pregatirile?
    Ultima editare de MissSwan : 24.03.2011 22:09:06

Inregistrat
    03.03.2011

sa fie
    pai..am ales sala, am platit avansul- prima rata, apoi am ales formatia, si cam atat
    cred ca e prea devreme sa ma apuc sa caut rochii si torturi si invitatii...
    bine, de cautat pe net am cautat o gramada, dar mai avem timp de batut in cuie celelalte chestii :P ce e cel mai important am hotarat :P

Pagina 1 din 54 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us