Rezultate de la 1 la 5 din 5

Subiect: Tortul de nunta

Inregistrat
    28.11.2010

Wink Tortul de nunta

Buna miresicilor! V-as ruga sa-mi detaliati pe unde va veti comanda torturile de nunta, pentru ca noi inca nu ne-am decis si asteptam idei. Vom avea nunta in Fetesti si fiind in august, ma tem ca nu vom putea tansporta in siguranta un tort tocmai de la Bucuresti, sau chiar de la Constanta. Ma gadeam ca cel mai aproape ar fi din Sobozia...Voi cum ati procedat si ce ati ales?

Inregistrat
    05.02.2010

Implicit Re: Tortul de nunta

Citat Postat de bobolina Vezi mesajul
    Buna miresicilor! V-as ruga sa-mi detaliati pe unde va veti comanda torturile de nunta, pentru ca noi inca nu ne-am decis si asteptam idei. Vom avea nunta in Fetesti si fiind in august, ma tem ca nu vom putea tansporta in siguranta un tort tocmai de la Bucuresti, sau chiar de la Constanta. Ma gadeam ca cel mai aproape ar fi din Sobozia...Voi cum ati procedat si ce ati ales?
    eu am dat deja avans la cofetaria din zona garii, nu stiu numele, dar am vazut ca au iesit torturi foarte frumoase din mainile lor

Inregistrat
    25.03.2010

Citat Postat de bobolina Vezi mesajul
    buna,ai putea incerca si la restaurantul La Costa.am auzit k si acolo poti da comanda si k sunt foarte bune.eu acolo o sa-mi dau comanda de tort pt k acolo am si nunta.

Inregistrat
    28.11.2010

Citat Postat de nicoichim Vezi mesajul
    eu am dat deja avans la cofetaria din zona garii, nu stiu numele, dar am vazut ca au iesit torturi foarte frumoase din mainile lor
    Oooh, pai nu cunosc orasul deloc...nu stiu la ce anume loc te referi...

Inregistrat
    28.11.2010

Citat Postat de roxanaandreea Vezi mesajul
    buna,ai putea incerca si la restaurantul La Costa.am auzit k si acolo poti da comanda si k sunt foarte bune.eu acolo o sa-mi dau comanda de tort pt k acolo am si nunta.
    Buna, merci frumos
    Am fost deja acolo si am vorbit pt tort, urmeaza sa ne cheme la o degustare...sa vedem ce alegem ca si interior pt tortul pe care ni-l dorim...
    Merci mult!

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us