Rezultate de la 1 la 7 din 7

Subiect: Restaurant Sava Deva

Inregistrat
    19.03.2011

Implicit Restaurant Sava Deva

Fetelor ce parere aveti de restaurantul Sava din Deva?? Am mare nevoie de informatii si pareri.

Inregistrat
    30.01.2011

Implicit Re: Restaurant Sava Deva

noi am ales Sava pentru k este destul de elegant si discret, si pretul este chiar moderat. In plus nu iti impun nici un fel de pretentii absurde , cum au la Casina... Eu sunt multumita cu alegerea asta , iar la vara o sa am ocazia sa vad cum se preteaza o ninta in acest restaurant...

Inregistrat
    19.03.2011

Citat Postat de Mellys Vezi mesajul
    Fetelor ce parere aveti de restaurantul Sava din Deva?? Am mare nevoie de informatii si pareri.
    Referitor la Restaurantul Sava, eu am inceput aceasta discutie deoarece auzisem "zvonuri"... Acum, dupa nunta, il recomand cu toata inima tuturor. Sala este super eleganta, meniul este foarte bun, pretul e chiar ok iar patronii si personalul de nota 10+. Am fost super multumita de serviciile lor. Nici nu puteam face o alegere mai buna! O recomandare viitoarelor mirese: mergeti acolo si convingeti-va! Merita!!!

Inregistrat
    23.08.2011

si noi am ales Sava.oricum aveam 3 variante pe care le-am eliminat f repede

Inregistrat
    30.09.2011

stie cineva ce capacitate are restaurantul si care ar fi pretul unui meniu???

Inregistrat
    19.03.2011

Citat Postat de MiaCristina Vezi mesajul
    stie cineva ce capacitate are restaurantul si care ar fi pretul unui meniu???
    Capacitatea e de 350-400 de persoane. Noi am avut 260 si mai intrau lejer 100. Preturile difera de la meniu la meniu, depinde ce alegi, dar oricum sunt foarte bune. (si preturile si meniurile)

Inregistrat
    05.11.2011

Citat Postat de andreeamed1 Vezi mesajul
    noi am ales Sava pentru k este destul de elegant si discret, si pretul este chiar moderat. In plus nu iti impun nici un fel de pretentii absurde , cum au la Casina... Eu sunt multumita cu alegerea asta , iar la vara o sa am ocazia sa vad cum se preteaza o ninta in acest restaurant...
    Nimic de contestat Sava e un restaurant asa cum l-ai descris dar ce nu inteleg eu este de ce ai o parere atat de "buna" despre Casina????????

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us