Rezultate de la 1 la 8 din 8

Subiect: Inchirieri rochii mirese

Inregistrat
    26.02.2011

Implicit Inchirieri rochii mirese

Fetelor, stiti cumva ce saloane inchiriaza rochii de mirese in Timisoara?

Implicit Re: Inchirieri rochii mirese

Citat Postat de ariana20 Vezi mesajul
    Fetelor, stiti cumva ce saloane inchiriaza rochii de mirese in Timisoara?
    la S.a.l.o.n Ga..briela era..si undeva la B/e.g.a..in rest nu stiu alte locuri

si eu eram pe principul sa mi inchiriez rochia...insa mi-am gasit rochita mult visata la un pret ok asa ca am cumparat-o...si acum k a trecut nunta...spun cu mana p inima ca bine am facut.....rochita mea e distrusa!!!! dc as fi inchiriat-o tot ar fi trebuit sa o platesc la pret intreg. S-a distrus dantela. Nasturele ce tinea trena a picat asa ca am improvizat o chestie cu ac de siguranta. Am avut o noapte minunata cu toti cei dragi aproape. S-a lasat cu ft ft mult dans si voie buna si chiar mi-ar fi parut rau sa stau toata noaptea pe ganduri daca pateste rochia ceva. Acum fiecare face cum considera insa oricare ar fi alegerea facuta si orice s-ar intampla cu rochita/pantofii...freza...nu lasati nimic sa va strice seara. pana la urma vo doi sunteti personajele importante si invitatii se vor simti minunat doar daca voi va veti simti extraordinar de bine sa aveti o nunta asa cum o visati

Inregistrat
    13.01.2008

De curiozitate...daca am avea de ales intre o rochita vanduta de o alta mireasa si inchirierea uneia...nu e mai ok sa o cumparam??? Macar avem certitudinea ca a fost purtata o singura data, nu de 20 de ori

Plus ca o rochie purtata, din colectii renumite sunt si la jumatate de pret fata de pretul din catalog...nu m-as risca in ruptul capului sa inchiriez o rchita si sa stau stresata toata noaptea purtandu-i de grija altfel o platesc de noua Nu am intrebat dar banuiesc ca se percepe o garantie destul de mare...daca distrugi rochia la ce valoare o platesti?? Ca si noua?

Inregistrat
    09.09.2009

Eu stiu o consignatie cu rochii de mireasa atat de vanzare, cat si de inchiriat, la preturi foarte ok. Daca va intereseaza, va spun pe privat ce si cum, sa nu fac reclama. Spor la pregatiri!

Inregistrat
    23.11.2010

miresicilor stiti cumva magazine care cumpara rochite de mireasa?

Citat Postat de Sia80 Vezi mesajul
    De curiozitate...daca am avea de ales intre o rochita vanduta de o alta mireasa si inchirierea uneia...nu e mai ok sa o cumparam??? Macar avem certitudinea ca a fost purtata o singura data, nu de 20 de ori

Plus ca o rochie purtata, din colectii renumite sunt si la jumatate de pret fata de pretul din catalog...nu m-as risca in ruptul capului sa inchiriez o rchita si sa stau stresata toata noaptea purtandu-i de grija altfel o platesc de noua Nu am intrebat dar banuiesc ca se percepe o garantie destul de mare...daca distrugi rochia la ce valoare o platesti?? Ca si noua?
    exact, tocmai asta voiam sa zic

Inregistrat
    29.12.2007

Citat Postat de claudia.heart Vezi mesajul
    exact, tocmai asta voiam sa zic
    Buna ,vreau si eu sa inchiriez unde e consignatia,salon Gabriela sau mag Bega

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us