Pagina 105 din 105 PrimulPrimul ... 55595103104105
Rezultate de la 833 la 837 din 837

Subiect: Pregatirile miresicilor de IULIE 2012

Inregistrat
    30.03.2011

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de IULIE 2012

Citat Postat de AleM Vezi mesajul
    Buna fetelor ,

Dupa vestile de ieri, precum tipa cu aranjamentele mi-a spus ca nu ar rezista trandafirii la temperaturile infernale de sambata si dupa veste ca seful meu nu are de unde sa imi dea salariul pe ultimele 2 luni, nici macar acum cand am nunta ... astazi am mai avut parte de inca doua superbe vesti:

- am aflat de la fotograf ca de fapt anul asta nu mai lucreaza cu cameramanul de anul trecut cu care noi am facut contractul, dar nu a binevoit sa ne anunte nici unul dintre ei ...
    - si am mai aflat ca cei 2 buni prieteni ai noastri care sunt si cavaler si domnisoara de onoare, care si-au platit inca de vara trecuta o vacanta in Portugalia cu plecare acum pe 21.07.2012 ( nu se stia atunci de nunta) , am aflat ca nu au cum sa amane plecare pentru ca pierd vacanta ...

Oare vor mai aparea si alte probleme?

Se intampla sa cunoasteti pe cineva pe la Blue Air sau a mai fost cineva in situatia de a trebuii sa amane o vacanta?

Si cand ma gandesc ca ziua inca nu s-a terminat ...
    Buna , eu zic sa nu iti faci probleme in privinta trandafirilor , eu am avut nunta sambata si am avut trandafiri , orhidee , crizanteme si alte florii....si au rezistat pana a 2 zi

Inregistrat
    30.03.2011

Poze cununie civila
    Imagini atasate Imagini atasate

mai sunt doar doua zile tot mai avem cate ceva de facut sunt foarte obosta stresata si nervi la maxim

Inregistrat
    23.07.2011

Citat Postat de grasuta2012 Vezi mesajul
    mai sunt doar doua zile tot mai avem cate ceva de facut sunt foarte obosta stresata si nervi la maxim
    Mai ai multe de rezolvat? Eu parca incep sa ma mai calmez si nici stres nu prea mai simt. A fost inlocuit de nerabdare Acum sa vedem cum ma voi simti si eu cu 2 zile inainte de nunta :P

Trebuie sa te odihnesti si sa te linistesti ca se te poti bucura din plin de ziua cea mare.

Citat Postat de Crif Vezi mesajul
    Mai ai multe de rezolvat? Eu parca incep sa ma mai calmez si nici stres nu prea mai simt. A fost inlocuit de nerabdare Acum sa vedem cum ma voi simti si eu cu 2 zile inainte de nunta :P

Trebuie sa te odihnesti si sa te linistesti ca se te poti bucura din plin de ziua cea mare.
    multe nu mai am de facut maine merg sa mi fac unghiutele si proba pt par si machiaj si pampoanele pt masini in rest am terminat in mare parte am emoti ma cam streseaza soacra dar de astazi merg la mama asa ca am scapat sincer nu mi vine sa cred ca sambata sunt miresica bafta tuturor miresicilor si cele de sambata asta si sapt viitoare

Pagina 105 din 105 PrimulPrimul ... 55595103104105

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us