Pagina 1 din 105 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 837

Subiect: Pregatirile miresicilor de IULIE 2012

Inregistrat
    28.04.2009

Implicit Pregatirile miresicilor de IULIE 2012

Buna, fetelor. De cand nu am mai reusit sa intru..avem categorie!!! Inseamna ca "am intrat si noi in rand cu lumea", cum se zice Desi era frumos si cand eram toate intr-un singur loc. Oricum eu citesc ce scriu fetele si pe la celelate subiecte....ca sa nu pierd nimic. Deci...acesta este subiectul pentru miresicile din iulie 2012...si va astept cu drag sa impartasim de toate....chiar si emotiile din ultimele zile de asteptare.

Si ca sa va spun ce am mai facut eu..in afara de muulta munca... am vizitat un targ de nunti din Sibiu...am vazut multe rochite, multi pantofiori..si cam atat. Nu am avut curaj sa probez nimic inca (ma mai desparte cateva - destul de multe- kg de dimensiunea pe care as vrea din tot sufletelul sa o am atunci cand probez prima rochita... Deci, profit de timpul minunat (care a fost pana ieri se pare) de afara..si fac sport..si speeeer sa probez si eu in curand rochite. Voi v-ati facut deja o idee? Cam cu cat timp inainte ar trebui sa ne hotaram? Eu zic ca nu e bine nici cu f mult timp inainte, ca s-ar putea..nu stiu..sa vezi alte modele si sa-ti para rau ca te-ai grabit..sau cum e cazul meu sa ai fluctuatii de greutate si atunci na..e aiurea sa iei ceva ce pe urma ti-e mare sau mic. Voi cum faceti?

Va pup si va doresc o duminica minunata!

Inregistrat
    28.06.2010

Implicit Re: Pregatirile miresicilor de IULIE 2012

Se pare ca suntem doar noi 2 aici )
    Si avem nunta in aceeasi zi! Sper sa ni se alature cat mai curand restul de miresici de iulie; eu nu am mai facut nimic de cand am rezervat restaurantul...cununa religioasa as vrea sa o fac undeva in aer liber si trebuie sa ma duc sa ma interesez, dar sa se faca mai frumos afara Fotograful pe care ni -l dorim a zis sa il contactam in decembrie deoarece este mult prea devreme acum, iar referitor la muzica, o sa avem dj asa ca avem timp sa cautam. Momentan ma documentez

Spor la pregatiri!

Inregistrat
    08.03.2011

Dragele mele ,

Sigur vom fi mai multe. Mi se pare foarte dragutz ca toate trei (de pana acum ) vom avea nunta in aceeasi data , deci avem deja in comun cel mai important lucru pentru anul 2012. Momentan dupa alegerea resturantului si eu am stopat pregatirile. Al meu viitor sot mi-a zis ca trebuie sa ne reculegem un pic dupa toate drumurile si vizionarile facute si dupa Paste sa reluam Dar eu nu ma las , ma documentez zi de zi , adun idei in agenda mea de viitoare miresica.
    Va mai tin la curent ce si cum.
    Pupicei!

Red face Re: Pregatirile miresicilor de IULIE 2012

Salut fetelor! Deci se pare ca suntem 4 . Eu o sa am nunta la fel ca voi in luna Iulie 2012, ziua 22.
    Mi-am rezervat deja restaurantul si de-acum caut idei noi si sper sa le gasesc alaturi de voi.
    Pupici

Inregistrat
    30.03.2011

Buna fetelor, acum suntem 5 ......eu am inchiriat un salon in brasov, cu toate ca eu sunt din constanta si sotul din iasi , am vorbit si pentru formatie.... urmeaza sa ne luam verighetele in curand.
    Am sa va tin la curent cu tot ce vom mai face.
    Va pup!

Buna miresicilor. hop am aparut si eu. Eu doar mi-am rezervat localul si am vb pt fotograf. Cred k pt restul mai am timp. Va pup

Ultima editare de summ3r_night : 20.04.2011 11:25:43

Inregistrat
    11.04.2011

si eu si eu ...tot in iulie...doar restaurantul am reusit sa l taiem de pe lista restul mai astptam un pic.

Pai mai avem timp...chiar dak eu sunt stresata de pe acum

Pagina 1 din 105 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us