Pagina 26 din 26 PrimulPrimul ... 16242526
Rezultate de la 201 la 205 din 205

Subiect: Gradina, amenajarea gradinii

Implicit Re: Gradina, amenajarea gradinii

Nici eu nu le cunosc, desi voi cauta pe net dupa fotografie si sper sa-mi dea ceva numele ei, caci asa nu am cum sa te lamuresc

Multumesc pentru aprecieri! nu ma consider profesionista in foto, incerc sa le invat pi toati .. sunt pasionata intr-adevar de asa ceva

Inregistrat
    18.01.2010

Citat Postat de Jasmin Vezi mesajul
    Nici eu nu le cunosc, desi voi cauta pe net dupa fotografie si sper sa-mi dea ceva numele ei, caci asa nu am cum sa te lamuresc

Multumesc pentru aprecieri! nu ma consider profesionista in foto, incerc sa le invat pi toati .. sunt pasionata intr-adevar de asa ceva
    Si mie imi place sa le pozez, dar nu-mi iese ce ai facut tu. Surprinzi foarte bine lumina, bravo, esti talentata! Ce aparat folosesti? Daca ii gasesti denumirea, astept postul tau.

înscriere / modificare listă "aspirante" prin PM (Leira / Dulcika / Irina00)

Din cate am inteles sunt Clopotei , asa le spun.
    Pozele sunt facute cu doua camere diferite: un Canon EOS 600D si Olympus E-400

Ah, daca nu uit, pe seara sa fac poze la avocado-ul meu care mi-au rasarit frunzulite .
    Dintr-un sambure de avocado, l-am lasat cateva luni bune in pahar pentru a prinde mustati, radacina ... si apoi l-am azvarlit in pamant si acu ma tot uit la el cum imi creste. Inca este la stadiul de pahar. Am inteles ca dupa ce va creste cam la 1-2 metri abia atunci se poate pune in pamant in gradina (cine nu are in ghiveci mai mare)

Inregistrat
    09.01.2015

Viitorul meu sot are o pasiune pentru conifere. Ne-a umplut curtea. Avem brad argintiu, brad alb, molid argintiu, vreo 7 specii de ienuperi, tuia, chiparos si multe altele. Cred ca o sa iasa o mica gradina botanica pana la urma

Inregistrat
    18.01.2010

Citat Postat de CamiMB Vezi mesajul
    Viitorul meu sot are o pasiune pentru conifere. Ne-a umplut curtea. Avem brad argintiu, brad alb, molid argintiu, vreo 7 specii de ienuperi, tuia, chiparos si multe altele. Cred ca o sa iasa o mica gradina botanica pana la urma
    Ar fi frumos sa vedem poze, daca ai timp.

înscriere / modificare listă "aspirante" prin PM (Leira / Dulcika / Irina00)

Pagina 26 din 26 PrimulPrimul ... 16242526

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us