Rezultate de la 1 la 8 din 8

Subiect: Restaurant Hotel Rusca Hunedoara

Inregistrat
    01.04.2011

Question Restaurant Hotel Rusca Hunedoara

Buna.
    A facut cineva nunta la Restauranul hotelului Rusca?As dori si eu cateva informatii daca se poate, gen cate persoane intra daca ati fost multumiti?

Implicit Re: Restaurant Hotel Rusca Hunedoara

Citat Postat de barbieB Vezi mesajul
    Buna.
    A facut cineva nunta la Restauranul hotelului Rusca?As dori si eu cateva informatii daca se poate, gen cate persoane intra daca ati fost multumiti?

din cate imi amintesc eu nu intra mai mult de 200 de persoane..nici atata nu intra.am avut banchetul in a 12-a si nu mai tin minte exact.eu zic ca e frumos acolo pt nunta.

Inregistrat
    01.04.2011

Ms mult de informatii...

Inregistrat
    11.02.2011

intra 200.Un meniu cu de toate ajunge la 105 ron ( nici cel mai scump nici cel mai ieftin ) dar te jecmanesc pt ca iti baga pe gat 8 ospatari si 5 bucatari pe care ii platestiseparat cu 150 ron fiecare, alte intrebari mai ai ?

Inregistrat
    22.08.2009

an
    Citat Postat de pyciulika Vezi mesajul
    intra 200.Un meniu cu de toate ajunge la 105 ron ( nici cel mai scump nici cel mai ieftin ) dar te jecmanesc pt ca iti baga pe gat 8 ospatari si 5 bucatari pe care ii platestiseparat cu 150 ron fiecare, alte intrebari mai ai ?
    Eu am avut nunta acum 2 ani la Rusca si vreau sa spun ca am fost foarte multumita.Si daca stai sa te gandesti 8 ospatari la 200 de pers nu este mult deloc.normal trb un ospatar la 20 de pers.De asemenea ospatarii trb sa-i platesti separat aproape peste tot deoarece nuntilor nu se includ in salariul lor.Mie meniul mi s-a parut ok si m-au lasat sa duc toata bautura de acasaplus ospatarii au fost foarte ok,iar sala mi se pare cea mai frumoasa din hd

Inregistrat
    11.02.2011

Citat Postat de duduiuta Vezi mesajul
    an

Eu am avut nunta acum 2 ani la Rusca si vreau sa spun ca am fost foarte multumita.Si daca stai sa te gandesti 8 ospatari la 200 de pers nu este mult deloc.normal trb un ospatar la 20 de pers.De asemenea ospatarii trb sa-i platesti separat aproape peste tot deoarece nuntilor nu se includ in salariul lor.Mie meniul mi s-a parut ok si m-au lasat sa duc toata bautura de acasaplus ospatarii au fost foarte ok,iar sala mi se pare cea mai frumoasa din hd
    Nimic de zis despre numarul ospatarilor la nunta ta. Aboslut perfect avand in vedere ca ai avut 200 de invitati. Dar nunta de care ziceam eu a avut 118 persoane. Si cei 5 bucatari ?! Ce faceau 5 persoane in bucatarie? Teoretic 5 persoane ca mirele si mireasa nu i-au vazut pe niciunul....

Citat Postat de pyciulika Vezi mesajul
    Nimic de zis despre numarul ospatarilor la nunta ta. Aboslut perfect avand in vedere ca ai avut 200 de invitati. Dar nunta de care ziceam eu a avut 118 persoane. Si cei 5 bucatari ?! Ce faceau 5 persoane in bucatarie? Teoretic 5 persoane ca mirele si mireasa nu i-au vazut pe niciunul....
    Depinde mult si de meniu! Daca fiecare fel trebuia facut de la "0" , 5 bucatari nu sunt multi deloc

Inregistrat
    22.08.2009

Citat Postat de butterflygirl Vezi mesajul
    Depinde mult si de meniu! Daca fiecare fel trebuia facut de la "0" , 5 bucatari nu sunt multi deloc
    Nici mie nu mi se par foarte multi,la urma urmei gatesc pentru o gramada de lumeAr trebui sa ne gandim cat timp ne ia sa gatim noi acasa,pentru doua sau patru persoane,si atunci putem face o comparatie.Plus ca de obicei, au 2 persoane la spalat vasele.

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us