Pagina 1 din 85 1231151 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 674

Subiect: Florarii in Constanta pentru buchete / aranjamente de nunta

Inregistrat
    26.08.2006

Smile Florarii in Constanta pentru buchete / aranjamente de nunta

Aveti idei unde se gasesc buchete faine........Eu inca caut.......

Inregistrat
    03.01.2007

Implicit Re: Buchete...............

Citat Postat de leonella_bella Vezi mesajul
    Aveti idei unde se gasesc buchete faine........Eu inca caut.......
    buna!incearca la city flowers..sau ceva de genul!

Inregistrat
    28.09.2006

Buna fetelor! Am si eu nevoie de sfatul vostru! Inca nu pot sa ma hotarasc la buchet! Am sa va atasez doua poze si am sa va rog sa va dati cu parerea care se potriveste mai bine: rochita este usor crem(ivoire), iar salonul este decorat pe portocaliu. Oare este obligatoriu sa-mi fac buchetul portocaliu? Plus ca vreau sa-mi pun in par flori naturale, care normal si logic ar trebui sa fie la culoare ca buchetul ... si atunci credeti ca merg flori portocalii in par ?
    Eu parca optez mai mult pentru al doilea este crem si are si un pic de peach si parca aceste culori ar merge sa-mi pun si in par !
    Astept parerile voastre!
    Imagini atasate Imagini atasate

Inregistrat
    03.01.2007

Citat Postat de cristina17 Vezi mesajul
    Buna fetelor! Am si eu nevoie de sfatul vostru! Inca nu pot sa ma hotarasc la buchet! Am sa va atasez doua poze si am sa va rog sa va dati cu parerea care se potriveste mai bine: rochita este usor crem(ivoire), iar salonul este decorat pe portocaliu. Oare este obligatoriu sa-mi fac buchetul portocaliu? Plus ca vreau sa-mi pun in par flori naturale, care normal si logic ar trebui sa fie la culoare ca buchetul ... si atunci credeti ca merg flori portocalii in par ?
    Eu parca optez mai mult pentru al doilea este crem si are si un pic de peach si parca aceste culori ar merge sa-mi pun si in par !
    Astept parerile voastre!
    si eu zic la fel..al 2 lea..si poti sa -ti pui in par crem..nu portocaliu..si eu fac la fel adica salonul pe crem si visiniu iar buchetul va avea mai putin visiniu..

Puteti intreba la firmele de decoratiuni pt buchete si lumanari,au preturi mai bune decat la florariile renumite.

Inregistrat
    03.01.2007

Citat Postat de mariuca29 Vezi mesajul
    Puteti intreba la firmele de decoratiuni pt buchete si lumanari,au preturi mai bune decat la florariile renumite.
    multumim pt sfat

Inregistrat
    26.08.2006

Citat Postat de cristina17 Vezi mesajul
    Astept parerile voastre!
    buna fetelor !!! sorry ca nu am intrat dar facultatea asta !!!! Sincer eu voi avea buchet portocaliu (rochita tot crem)... aleg portocaliu pt ca vreau sa fie contrastul cat mai mare..... sa se vada dine in poze..... daca va intereseaza am un cameraman bun si fotograf.... merci pt sfaturi... mai vb...astept noutati

Inregistrat
    28.09.2006

Citat Postat de leonella_bella Vezi mesajul
    buna fetelor !!! sorry ca nu am intrat dar facultatea asta !!!! Sincer eu voi avea buchet portocaliu (rochita tot crem)... aleg portocaliu pt ca vreau sa fie contrastul cat mai mare..... sa se vada dine in poze..... daca va intereseaza am un cameraman bun si fotograf.... merci pt sfaturi... mai vb...astept noutati
    Si mie imi place foarte mult portocaliu...dar cum am spus, vreau sa-mi pun flori naturale in par si normal ca trebuie sa le asortez cu cele din buchet si parca...portocaliu in par nu da bine !!!

Pagina 1 din 85 1231151 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us