Rezultatele sondajului: Cand sa fie intalnirea din ianuarie 2012?

Voturi
13. Nu poți vota în acest sondaj
  • Vineri, 20.01

4 30,77%
  • Sambata, 21.01

1 7,69%
  • Duminica, 22.01

0 0%
  • Luni, 23.01

10 76,92%
  • Marti, 24.01

1 7,69%
Sondaj cu opţiuni multiple.
Pagina 1 din 104 1231151101 ... UltimulUltimul
Rezultate de la 1 la 8 din 828

Subiect: Intalniri miresici de 2012

Inregistrat
    16.11.2009

Implicit Intalniri miresici de 2012

Citat Postat de AlinaNimara Vezi mesajul
    era de bine ca inclina intre mine si Cristina?
    Deja mi-ai facut pofta de mancarea de la dl Gil...trebuie sa-l mai vizitez cat de curand sa mai pap ceva buuun!
    Si ma bate gandul sa vorbesc si pt la vara la cununie...sa imi rezerve o masa pe terasa si sa mergem cu familia sa sarbatorim!
    Da, da. Era de bine.

Auzi, dar hai sa ne vedem mai multe acolo. Iesim si noi ca fetele intr-o zi si mancam ceva. Ce ziceti? Eu am program flexibil asa ca decideti voi cand.

Inregistrat
    05.10.2010

Implicit Re: Miresici de 2012

Citat Postat de adabd Vezi mesajul
    Da, da. Era de bine.

Auzi, dar hai sa ne vedem mai multe acolo. Iesim si noi ca fetele intr-o zi si mancam ceva. Ce ziceti? Eu am program flexibil asa ca decideti voi cand.
    Daaa! Eu sunt de acord Eu sunt ok seara dupa 7-8 sau in weekend...Doar sa stabilim si raspund prezent! Ar fi dragut sa ne si vedem ca pana la anu o sa tot povestim pe aici...si sper si dupa sa tinem legatura!

Inregistrat
    16.11.2009

Implicit

Daaa! Eu sunt de acord Eu sunt ok seara dupa 7-8 sau in weekend...Doar sa stabilim si raspund prezent! Ar fi dragut sa ne si vedem ca pana la anu o sa tot povestim pe aici...si sper si dupa sa tinem legatura!
    Super! Hai sa stabilim pe topicul de off ce si cum. Restul fetelor?

Ok, fetele. Dupa cum povesteam cu Alina pe totpicul mare, vrem sa facem o mica intalnire la Gil ca sa ne cunostem si sa mancam niste super mancare. Si eu si ea suntem disponibile dupa ora 7-8 in timpul saptamanii. In weekend eu mai plec din Bucuresti pt ca al meu atunci e liber complet.

Cine se mai baga?
    Ultima editare de MissSwan : 17.04.2011 00:58:29

Inregistrat
    09.03.2011

Doamne fetele, v-am visat! De fapt am visat ca eram la Gil (!!!) cu al meu si inca un cuplu. Tipa din acel cuplu era un fel de mix al vostru. Inclina putin inspre Cristina si Alina, dar avea si alte lucruri de la restul. Si cum eram noi acolo am constatat ca avea loc o degustare si tocmai venise domnul Gil cu o farfurie de mici. Si eu tot discutam cu acea fata de nunta si barbatii radeau de noi.

E clar... Am o obsesie cu acest forum.
    Sa nu zici ca si tu vi diseara la Gil Deci daca vi o sa facem reuniunea miresicilor...eu cu Nicoleta deja am vb sa ne intalnim.O sa fie un party adevarat

Inregistrat
    21.10.2010

Implicit Re: Off-Topic Miresici de 2012

Ok, fetele. Dupa cum povesteam cu Alina pe totpicul mare, vrem sa facem o mica intalnire la Gil ca sa ne cunostem si sa mancam niste super mancare. Si eu si ea suntem disponibile dupa ora 7-8 in timpul saptamanii. In weekend eu mai plec din Bucuresti pt ca al meu atunci e liber complet.

Cine se mai baga?
    Me me me...dar nu stiu sa va spun in momentul asta cand sunt libera pentru ca maine am un interviu si daca totul merge ok ( sper ) de luni s-ar putea sa incep si nu stiu nimic despre programul de acolo. Oricum dupa 8 ma gandesc ca ar fi ok in timpul saptamanii, ca doar aia nu lucreaza pana la 10 seara....

Inregistrat
    05.10.2010

Citat Postat de malli_alisar Vezi mesajul
    Sa nu zici ca si tu vi diseara la Gil Deci daca vi o sa facem reuniunea miresicilor...eu cu Nicoleta deja am vb sa ne intalnim.O sa fie un party adevarat
    Am vbt cu Ada sa ne adunam noi miresicile intr-o alta seara La Gil sa ne cunoastem si sa mancam ceva bun Acum mai asteptam doritoare si sa stabilim ziua si ora...

Inregistrat
    09.03.2011

Am vbt cu Ada sa ne adunam noi miresicile intr-o alta seara La Gil sa ne cunoastem si sa mancam ceva bun Acum mai asteptam doritoare si sa stabilim ziua si ora...
    AAA da,foarte frumos.Sa ne intalnim atunci! eu ziceam doar ca diseara fiind simulare de nunta la gil o sa ne intalnim acolo noi care suntem interesate sa facem acolo

Inregistrat
    16.11.2009

Deseara nu pot pt ca am niste invitati asa ca ramane sa vb pe topicul de off despre intalnire. De abia astept!

Pagina 1 din 104 1231151101 ... UltimulUltimul

Reguli de postare

• Nu poti adauga subiecte
  • Nu poti adauga raspunsuri
  • Nu poti adauga atasamente
  • Nu poti edita mesajele
  •  
Miresici - cea mai mare comunitate de mirese din Romania

BURDA ROMANIA

Cel mai mare editor de reviste din Romania. Toate drepturile asupra site-ului www.femeia.ro apartin Burda Romania.

Reproducerea integrala sau partiala a textelor sau a ilustratiilor din orice pagina a site-ului www.femeia.ro este posibila numai cu acordul prealabil scris al Burda Romania.

Pirateria intelectuala se pedepseste conform legii.

About cookies | Termeni si conditii

PORTOFOLIU
Lifestyle Masculin
Men'sHealth.ro

Automoto
AMSOnline.ro

Travel
NatGeo.ro

Sanatate
SanatosiSaFim.ro

Join us